Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Każda z Was jest inna i inaczej trzeba dopasować wykrój.
Facety mają inaczej :)
Jak widać za mocno przykrojone i źle wszyte nogawki w szwie krokowym i krzyżowym psują ze szczętem piękno kobiecej natury!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to już wiesz, jak to poprawić. :oczko: Chociaż - w gotowych może być trudno albo wręcz niemożliwe...

Ania
Gotowe to przymierzam i albo kupuje, albo nie, jak mi cos nie pasi. Kiedys to bralam jak leci, byle tylko nogawki byly wystarczająco dlugie.Z tymi, ktore sie szyje, nie ma takiego komfortu.

Mam fajną tkanine kupiona jeszcze Od Eliny, jedna jest szara, druga stalowa, obie sa dosc miesiste i lekko sie naddaja. Mysle, ze na waskie spodnie bylyby w sam raz. Mam tylko nadzieje, ze ten wykroj z burdy jest w miare i nie zniszcze tkaniny.
Jeden raz w zyciu uszylam spodnie z wykroju z Burdy, to bylo juz kilka lat temu. Ten wykroj byl specjalnie dla wysokich, ale lezal strrrasznie! Ciagnelo mi sie wszedzie, i w kroku, i na bokach, i na kolanach. Dobrze, ze tkanina byla jakas trzydziestoletnia i spodnie bez zalu wyladowaly w garazu na czyściwo.
Hm, moze tym razem tez zrobie na probe z podszewki chociaz.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Polecam stare prześcieradło zamiast podszewki.Jest ona zbyt cienka by sprawdzić czy wykrój dobrze leży.
________________________________________________________
szycieeli
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jolu a co trzeba zrobić żeby na książeczkę zasłużyć:prosi::prosi::prosi:
Wystarczy poprosić :) Służę bardzo i już Ci ślę dostęp do folderu skanem
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zaczynam córce szyć właśnie czerwone rurki. Jak tylko skończę to "pochwalę" się. Mam nadzieję, że wyjdą tak jak należy :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję!!!:zacieszacz:
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jolu a co trzeba zrobić żeby na książeczkę zasłużyć:prosi::prosi::prosi:
Wystarczy poprosić :) Służę bardzo i już Ci ślę dostęp do folderu skanem
Jolu to ja poproszę te namiary, dziękuję bardzo i jak to zawsze mawiam" Bóg ci w dzieciach wynagrodzi"( tak kiedyś jednej babeczce cały czas mówiłam no i bliżniaki jej się urodziły):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vanessa, sprawdź swoją pocztę podaną przy rejestracji

--- Ostatnio edytowane 2012-04-02 20:04:51 przez jolka68 ---
Ps. A za dzieci już podziękuję. Chyba że wnuczęta - za jakiś czas oczywiście:D

--- Ostatnio edytowane 2012-04-02 20:07:58 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też dziękuję !!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W TVN Polonia, w dzisiejszym Pytaniu na Śniadanie, Grażynka Torbicka zaprezentowała jak nie należy szyć damskich spodni :paluszkiem:
Co ciekawe, miałem wrażenie, że cały czas zasłania się konspektem (pewnie przewrażliwiony jestem).
Niestety - brzydkie ciągnące się fałdki wyłaziły bezlitośnie.
Ja sobie myślę, że ktoś tam czyta nasze forum!! :)

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.