Wersja do druku

166 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Agatko no właśnie chciała sobie wczoraj zrobić taki szaliko-wisior z pasków dzianiny i nie dało się! Paseczki nie skręcały się. Próbowałam ciąć je w pionie, poziomie i w skosie i nic! Co robię źle? Jest na to jakiś patent czy materiał był nieodpowiedni...?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Wreszcie uszyłam coś ambitniejszego :)
Sukienka z burdy 9/2007 :) Więcej zdjęć ja i opis "rożka" na moim BLOGU.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładna sukienka Sussano!!!Bardzo ładnie zaznaczyłaś linię pod biustem!!!A i stębnóweczki też ładniutkie!!!!Czekamy na więcej!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Bardzo ładna sukieneczka, czy to jest jakaś wełenka ? Bardzo podobają mi się te stebnowania zaszewek. A jak sukienka układa się na właścicielce ? Możnz by to zobaczyć ?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Susanno ja uszyłam ten sam model,(w wolnej chwili zrobie i wkleje zdjęcie)ale z tkaniny sukienkowej ,raczej sztywniejszej ,nie uciągliwej,niestety musiałam wprowadzic kilka poprawek bo nie podobało mi sie jak sie układa.A jak Twoje wrażenia???
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukieneczka w moim guście ,bardzo kobieca.Bardzo ladna
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuję kochani za miłe słowa :) Z sukieneczki jestem bardzo zadowolona, świetnie się ją nosi a i fason jakiś taki wygodny :) Co ciekawe mam wrażenie że wykroje sprzed kilku lat lepiej na mnie leża niż te najnowsze. Może Burda zmieniła konstruktora?

Wojtku to nie jest wełenka. W zasadzie nie wiem jak się zwie ten materiał ale jest lekko elastyczny :)

anettaart wyjątkowo nie wprowadzałam żadnych zmian. Szyłam "jak leci" i powiem Ci, że kurcze dobrze mi się ją nosi :)

Na życzenie zamieszczam zdjęcie na "żywej bryle". Więcej fotek i opis na moim blogu - zapraszam!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
sukieneczka naprawdę fajna i właśnie w tych starych Burdach są bardzo fajne modele, które dobrze leżą na nas.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Świetna jest ta sukienka. Krój bardzo mi się podoba. Susanna bardzo Ci w niej do twarzy :).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a czy ten model ma większe rozmiary, np 44 burdowe????? ;) piękna suknia, bardzo Ci łatwo w niej.

166 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.