Wersja do druku

166 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne bombki Susanno!!!Ale Ty jesteś cierpliwa! Dekoracje do domku bardzo oryginalne!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cierpliwośc popłaca,piękna ta bombka .:):)
Avatar użytkownika
Administrator
Kochani trzeba nad każdą bombką trochę posiedzieć ale warto :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Mała aktualizacja - szyję ale efektów końcowych póki co brak. Co więcej mam nowe zadanie - uszyć sukienkę na studniówkę. No i w najnowszym numerze Burdy jest jedno z moich zdjęć :) -> KLIK :) To motywuje do dalszego szycia.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
GRATULACJE ;)
Ciekawe czy fotki czytelników też by opublikowali ;)
Kiedyś napisałem do Burdy dlaczego jest tak mało rzeczy dla Panów,(odpowiedź rzecz jasna znałem bez zwrotnej informacji).
Zobaczymy może jakieś moje rzeczy kiedyś też się pojawią.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
GRATULACJE SUSANNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trinny już biegnie po nową burdę żeby mieć to pamiątkowe zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super,że Ci się udało.Wiem jaka to radość!!!!Mojego synka zdjęcie ukazało się w gazecie TWOJE DZIECKO,ale byłam dumną mamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Lisku chyba samych zdjęć czytelników nie publikują - nie ma takiego działu ;)

Trinny no więc wiesz jaka to DUMA przed duże D :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sus, wielkie, wielkie gratulacje w związku z Burdą!!!! Jak by nie patrzeć jest to prestiżowe modowe pismo i znależć się na jego łamach to ogromny sukces i osobista satysfakcja. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Twoje zdjęcie, bo dopiero jutro będę miał w ręku tą Burdę. Bardzo miła rzecz !!
A bombka fantastyczna, tylko czy nie za ciężka do powieszenia na choince ?

--- Ostatnio edytowane 2010-12-21 21:31:33 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratuluje :)))
A te karczochy faktycznie piękne i pracochłonne .Czy do wycinania tych kwadratów używałaś tej specjalnej kratki ? nie wiem jak się to nazywa fachowo ?
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku dziękuję!! A co do bombki to ona nie jest aż tak bardzo ciężka. Wiesz te kule styropianowe kupuje się w różnych wielkościach - nie było mniejszej więc wzięłam dość dużą. Mniejsze napewno po wykonaniu są lżejsze :)

Migotko ale jakich kwadratów...? To się tnie tasiemkę na ok. 8 cm paski i składa pośrodku aby wyszedł trójkąt :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

166 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.