Wersja do druku

166 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo ładna i sukienka i spódniczka. Podziwiam talent a zalety overloka też dostrzegam choć mam nie tak dobrego jak Ty. Wspaniała rzecz a lewa strona też wygląda super.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukieneczka jak malinka,
aż cieknie ślinka :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka bardzo ładnie Ci wyszła!!!Monika bardzo zadowolona!!!A satyna nie jest taka zła można się z nią zaprzyjażnić wiesz:D
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuję za miłe słowa. No tak Monika była zadowolona, figurę ma super wiec i przyjemnie szyć dla takiej zgrabnej dziewczyny ;) Ale z samą satyną miałam duże problemy. Sukienkę prałam 3 razy! Prasowałam suchym żelazkiem a i tak powychodziły w kilku miejscach zacieki z wody :( Koszmar!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Ah jeszcze pokaże Wam moją Studniówkową sukienkę - uszyta samodzielnie z wykroju bluzki. Jeszcze w nią wchodzę :> Studniówkę miałam dokładnie 18 stycznia 2002. Więcej zdjęć i opis na blogu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no no no, odważne te plecy :] fajnie w niej wyglądasz:)
w moim, onegdaj, LO by nie przeszła, ale moja studniówka była ongiś ;)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sus ale fajna kreację miałaś na Studniówce!!!!Super!!!No i bardzo ładnie ją uszyłaś!!!Ja na mojej studniówce miałam taką samą fryzurę jak Ty,sukienkę również sobie szyłam też bym Wam pokazała -niestety słaba jakość zdjęć(1998r.)Była czarna ze spandexu(wtedy hicior)z szelką na szyję i z dłuuuugim rozporkiem na lewej nodze!!!!Ach....
Avatar użytkownika
Administrator
Pajesiu jako ze my byłyśmy krawcowymi to w sumie nikogo takie gołe plecy nie szokowały. Niektóre dziewczyny poszły w inną stronę - ogromny dekolt z przodu lub super krótka mini ;)

Trinny ten fryz to klasyk :D we włosach miałam chyba z kilogram wsuwek. I dziękuję za miłe słowa odnośni sukienki :*
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sus, piękna ta sukieneczka Moniki, ładnie komponują się te cienkie ramiączka. Natomiast Twoja suknia studniówkowa to dopiero zjawisko !!! Krój dekoltu na plecach musiała pobudzić zmysłowość każdego faceta.
Prześliczna sukieneczka na pięknej figurze, szkoda ,że tego nie mogłem widzieć osobiście, szkoda.....
Macie fajne wspomnienia ze studniówek. W związku z tym, że ja kończyłem technikum dla pracujących, nie mieliśmy studniówki. Jakoś dziewczyny były niezgrane i w końcu nie doszło do takiej fajnej imprezy.
Aha, Sus, gratuluję overlocka. Bez overlocka nie wyobrażam sobie szycia , szczególnie damskich ciuszków.


--- Ostatnio edytowane 2011-01-20 21:50:40 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku dziękuję, masz wieeelkiego, internetowego całusa ode mnie :*

Co do overlocka to właśnie skończyłam szyć dzianinową bluzeczkę - ah jak to szybko poszło, cudowna maszyna :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

166 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.