Wersja do druku

166 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Trinny przyznam szczerze, że lubię ciuszki w takich ziemistych kolorach :) Za to lubię poszaleć z dodatkami czyli np. czerwona torebka, czerwone/zielone buciki itd. W czerwonym to ja się generalnie źle czuję... Ale napewno na lato/wiosnę będę szyć z czegoś żywszego.

Wojtku krawcowa mojej mamy szyje wszystko (to nie jestem ja - gwoli wyjaśnienia) ale fakt faktem na częściej są to nie dzianiny. Aczkolwiek jak musi to uszyje :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Spódnica z lutowej Burdy. Do poprawy jest zamek :/ muszę wszyć go od nowa, lepiej.
Więcej zdjęć i opis na moim blogu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Spódniczka fajna i fajnie w niej wyglądasz!!!Ale Ty szczuplutka jesteś!!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spódniczka bardzo ładna i świetnie leży. Ale ładnemu we wszystkim ładnie :D :angel:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piękna spódnica, mnie też wpadła w oko. Ale... najpierw muszę się rozprawić z wykrojem, który od Ciebie dostałam! a jakoś mi trudno się wziąć za szycie ostatnio!:p
prawdą jest to, co napisała Wiola!:D
PS A czy mogłabyś zrobić i opublikować zdjęcie tyłu spódnicy na Modelce? Jak leży tył??????

--- Ostatnio edytowane 2011-03-14 21:25:34 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo ładna spódnica też zamierzam ją uszyć. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
prosta i elegancka:D slicznosci:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Fajna spódniczka z tym godetem, ale zwróciłem uwagę na bluzeczkę. Dyskretna falbanka, bluzeczka taka delikatna,bardzo, bardzo mi się podoba. Czy też szyta, czy (nie daj Boże !!) kupna ?
Sus, moje narzeczeństwo trwało tylko dwa miesiące, ponieważ moja koleżanka - małżonka jest osobą bardzo zdecydowaną i energiczną, co postanowi musi być wykonane i tak było z naszym związkiem, ale muszę dodać, że mamy tylko ślub cywilny, dlatego można było tak szybko.
Z tym, że dla mnie jest wygodne, że żona jest dominująca w małżeństwie, o wiele spraw nie muszę się martwić, mam tylko wykonywać swoje obowiązki i polecenia małżonki. A resztę czasu mogę poświęcić szyciu i nie narzekam.
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuję za przemiłe komentarze, cieszę się ze spódniczka się Wam podoba :)
Yyy celowo nie robiłam zdjęcia z tyłu bo wiecie... płaski tyłek, nie ma się czym chwalić...

Pajesiu marsz do maszyny szyć sukienkę!! Jest śliczna, fajnie leży, nie masz wyboru!! :D

Wojtku bluzkę kupiłam ;) ale dawno temu, będąc jeszcze na studiach i nie szyjąc. To pamiątka z Chorwacji, baaardzo ją lubię :)
A co do Waszego związku to podziwiam Twoją uległość ale wiesz co... kobiety lubią porządzić :D Nie da się tego ukryć. Skoro Wam obojgu pasuje taki układ to nie widzę problemu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
płaski tyłek, nie ma się czym chwalić...
Mi zawsze marzyl sie plaski tylek ;) A spodniczka rzeczywiscie swietnie sie uklada :) moze sie kiedys odwaze i tez sprobuje uszyc spodnice, podobno w marcowej Burdzie byl uproszczony opis szycia spodnicy, ale jak chcialam ja sobie wczoraj przejrzec, to sie okazalo, ze jest juz w sprzedazy kwietniowa, trudno... widocznie to jakis znak ;)
A tak na marginesie - przejrzalam Twoje blogi i okazuje sie, ze tego samego dnia obchodzimy urodziny :)
________________________________________________________

166 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.