Wersja do druku

166 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Postanowiłam, że nie będę zakładać osobnego wątku dla każdej uszytej rzeczy.

Moje najnowsze dzieło - sukienka na wesele. Pozostały do wykończenia drobiazgi typu ręczne podszycie dołu i ręczne podszycie podszewki przy zamku z tyłu.
Sukienkę uszyłam z żakardu, może Karola (moja sąsiadka jak się okazało) będzie go kojarzyć ze sklepu w Łaziskach Górnych :D

Więcej zdjęć jak i opis na moim blogu -> Susanna szyje

--- Ostatnio edytowane 2010-05-19 21:45:12 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus, ona wyszła naprawdę pięknie. Widziałam też na blogu, dodatki dobrałaś doskonale. Ogromnie mi się podoba ten materiał. Będziesz bosko wyglądać. Baw się dobrze! :D (Już widzę oczy tych gości, którym powiesz, że to Ty szyłaś!) :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wyszła fantastycznie! bardzo mi się podoba :)
czy to jest model z okładki którejś tegorocznej burdy, chyba marcowej?
Avatar użytkownika
Administrator
Jagódko bo to kolejna "korzyść" z krawiectwa - te miny zaskoczonych ludzi :D Bezcenne no nie ;)

Pajesiu tak to ta sukienka z okładki marcowej Burdy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sus, fajnie, że pokazałaś na forum swoje szycie. Powiem krótko: ŚLICZNOŚCI !!!!!!
I to jest to , co daje nawet minimalna umiejętność szycia !! (oczywiście to nie do Ciebie Sus, bo Ty szyjesz profesjonalnie ). Artykuł przytoczny przez Jagodę oddaje właśnie cały zakres tego tematu, jakie korzyści daje szycie dla siebie lub innych.
A czy kiedyś można liczyć, że ta śliczna sukieneczka będzie uwieczniona fotką na jej właścicielce ???
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
chyba widziałam tę tkaninę w Łaziskach.
ładnie wyszła i oby równie dobrze się nosiła!! :D
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku dziękuję za takie słowa. Z ust samego mistrza to największa pochwała :)
Zdjęcia w sukience pewnie będą zrobione w sobotę :)

Xanti były 2 odcienie tego żakardu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka i mi bardzo przypadła do gustu. Będziesz w niej super wyglądać. A w czym tkwi problem z przyszyciem podszewki?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja, jak na razie przymierzam się tylko do uszycia tej sukienki dla siebie, ale najpierw chyba zrobię sobie manekina, żeby móc robić sobie przymiarki ;) chciałabym ją uszyć z ramiączkami, takimi szerszymi, wziętymi z innej sukienki z tej właśnie burdy. Zastanawiam się nad wszywaniem fiszbinów - czy sukienka straci bez nich? jak myślicie? no, i chciałabym ją trochę przedłużyć - żeby ukryć kolana ;) jest tam wersja długiej sukni ślubnej
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piekna sukieneczka Sussanko, ja na razie boje sie zabierac za wielkie dziela, zadowalam sie przerobkami ;)
Pewnie ,ze kojarze sklep w Laziskach, tam pracuje czy pracowala mama kolegi. W Mikolowie na rynku tez maja dobre materialy,ale nie wiem jak stoja ceny. Pozdrawiam

166 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.