Wersja do druku

166 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Niespodzianka
...dla mnie bomba
perfekcja w każdym calu, jak przystało na technologa odzieży
TO JEST TO-dzięki
Jesteś piękna :angel:narzeczony powinien być dumny z wybranki-Gratuluję już WAM
POZDROWIENIA :)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Rety Wojtku, Arturze - jak Wy coś napiszecie to naprawdę nie wiem co odpisać :D
Dziękuję raz jeszcze za miłe słowa...

Od razu wklejam ostatnio uszytą sukienkę. Niestety muszę poprawić parę rzeczy, w tym zamek z tyłu. Sukienkę założę na wesele w sobotę. Więcej zdjęć jak i opis mojej "mordęgi" na blogu :) Susanna szyje
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus Ty jak zwykle masz świetne pomysły i świetne sukienki. Bardzo spodobał mi się materiał góry sukienki. SUPER!
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Powiem tak-sukienka b. ładna i mi się podobaB-)
W.g.zdjęcia-przyglądałem się stębnówką-są dopieszczone i równiutkie, tym razem naprawdę nie ma się czego czepić
Gratuluję-wiedz tylko,że poprzeczkę wysoko sobie postawiłaś i kolejne rzeczy oby były tak perfekcyjne, jak ta sukienka
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Powiem tak-sukienka b. ładna i mi się podobaB-)
W.g.zdjęcia-przyglądałem się stębnówką-są dopieszczone i równiutkie, tym razem naprawdę nie ma się czego czepić
Gratuluję-wiedz tylko,że poprzeczkę wysoko sobie postawiłaś i kolejne rzeczy oby były tak perfekcyjne, jak ta sukienka
POZDRAWIAM
Cieszę się, ze zauważyłeś stębnowanie - to moja obsesja :)
Kolejne prace takze muszą być dobre.

Monko cieszę się ze kiecka Ci się podoba. Zawsze o takiej marzyłam :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sus, wymyśliłaś sobie śliczną sukieneczkę, ale widzę, że nie idziesz na łatwiznę, bo wiem , że jej uszycie wymaga sporo pracy, ale efekt jest !! Mnie też , jak Monkę, zaintrygował ten materiał góry sukienki, przepiękny wzór i myślę, jak efektownie prezentowałaby się cała sukienka z tego materiału o jakimś ciekawym kroju.
Avatar użytkownika
Administrator
Sus, wymyśliłaś sobie śliczną sukieneczkę, ale widzę, że nie idziesz na łatwiznę, bo wiem , że jej uszycie wymaga sporo pracy, ale efekt jest !! Mnie też , jak Monkę, zaintrygował ten materiał góry sukienki, przepiękny wzór i myślę, jak efektownie prezentowałaby się cała sukienka z tego materiału o jakimś ciekawym kroju.
Wojtku dziękuję :) Faktycznie ten materiał z górnej części sukienki jest świetny, w ogóle się nie gniecie a podczas szycie nie strzępi się mocno. Ideał po prostu :]
Sukienka na weselu sprawdziła się bardzo dobrze, wygodna, nie opinała mnie za bardzo. Jedna foteczka dla Was a więcej będzie w najbliższych dniach na blogu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna fotka, czekamy na kolejne. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Sussanko,masz bardzo ladne kreacje,choc pod twoj wizerunek ja bym Cie bardzo widziala w chinskiej sukience ,takiej typu: wysoka stujka,krotkie rekawki,dlugosci lekko przed kolana. Mysle ,ze moglam sobie pozwolic na taka delikatna sugestie ;)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
fajne kolczyki :)
________________________________________________________
  
Artur


166 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.