Wersja do druku

166 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Mam fotki od fotografa, mała część z wszystkiego, gdyby ktoś chciał pooglądać to zapraszam -> ALBUM

A na swoim blogu zrobiłam opis sukienki i też wkleiłam kilka zdjęć ze ślubu i wesela -> MÓJ BLOG


________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prześliczna jesteś Sus.Sukienka też bardzo ładna.:):):):)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
napisałam komentarz na blogu B-)zdjęcia są wspaniałe, takie naturalne, pierwsze świetne kolor fuksji pięknie się komponuje z kremową (białą-, chyba tam mi się wydaje bo akurat nie mam okularów) sukienką...:):):)jeszcze nie widziałam ta pięknego albumu ślubnego:D:D:D:D:D. Natomiast jak już pisałam suknia jest skromna, ale piękna, tak inna niż te wszystkie dostępne w sklepach.:D:D

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Napisałam właśnie komentarza na blogu:):)zdjęcia są pięknie, zwłaszcza w tej sypialni, a do tego kremowa( chyba tak mi się wydaje, że to kremowy kolor bo nie mam teraz na sobie okularów)suknia. Fenomenalnie:)


Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
coś mi net szwankuje i napisałam dwa razy prawie to samo:p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
CUD NATURY - i Ty Sus i Twoja suknia, cóż tu więcej pisać (małżonek też sympatyczny) !!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czar wspomnień... Pięknie!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku raz w życiu wyglądałam tak, że sama sobie się podobałam :)
A teraz to faktycznie wspomnienia :) No cóż takie życie. Ale warto był to przeżyć.
howtobeyourowndressmaker dziękuję za komentarz na blogu i bardzo się cieszę, że zdjęcia przypadły Ci do gustu. To dla mnie tez ważne :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Wszyscy napisali prawdę o Was-cud miód maliny
moja rada starszego kolegi/jeśli chodzi o staż małżeński/
Jeśli kiedykolwiek będziesz miała chandrę lub zły humor weź zdjęcia do ręki i napawaj się euforią, wspomnij sobie te piękne chwile i odrazu będzie Ci lepiej na duszy.

Zdjęcia artystyczne-bardzo mnie urzekły,piękne.

napisałaś do Wojtka
Wojtku raz w życiu wyglądałam tak, że sama sobie się podobałam
A teraz to faktycznie wspomnienia No cóż takie życie. Ale warto był to przeżyć



Zgodzę się z Tobą, jeśli chodzi o cały ceremoniał zaślubin-wspomnienie ale...
Dziewczyno jesteś młoda,śliczna nawet jak się nie umalujesz, więc dlaczego nie możesz żyć dalej w tej weselnej euforii? Zrozumiem, gdy przychodzi potomstwo na świat,wtedy tylko ono się liczy, ale teraz? Żyj pełnią życia, uśmiechaj się nawet gdy pada deszcz.

zyczę Ci- nie Wam naprawdę szczęścia Młodość zasługuje na to.
Gorąco pozdrawiam
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Arturze skorzystam z Twojej rady :)
Zdjęcia zostaną wywołane i umieszczone w albumie (i to chyba nie jednym bo będzie ich bardzo dużo) i będziemy je sobie przeglądać. To był piękny dzień.
A co do Twojej wypowiedzi:
Dziewczyno jesteś młoda,śliczna nawet jak się nie umalujesz, więc dlaczego nie możesz żyć dalej w tej weselnej euforii? Zrozumiem, gdy przychodzi potomstwo na świat,wtedy tylko ono się liczy, ale teraz? Żyj pełnią życia, uśmiechaj się nawet gdy pada deszcz.

to każdy ma jakieś kompleksy itp... Generalnie nie spędzają mi ona snu z powiek ale no cóż - w dniu ślubu czułam się fantastycznie i chciałabym żeby to trwało i trwało i trwało :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

166 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.