Wersja do druku

166 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Bluzeczki czy sukienki z dzianiny wyglądają na właścicielce z reguły bardzo korzystnie. Praktycznie żaden materiał nie odzwierciedli ponętnych kszałtów kobiecych , jak własnie dzianina. Ale nie lubię z tego szyć , jak już muszę ( na szczęście rzadko) to szyję powoli , aby nie rozciągało się.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja lubie dzianinki,choćby własnie dlatego ,ze super dopasowuje się do figury:)
Avatar użytkownika
Administrator
Sprawa dopasowania i wygody to raz ale naprawdę jeśli dzianinka jest z "tych mięsistych" to nic się nie naciąga. Szyje się rewelacyjnie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dobra, dziewczyny, przekonałyście mnie do dzianinek !!!! Będę patrzył przychylnym okiem i nie będę się już wymigiwał od szycia. Przyznaję , że niektóre dzianinowe sukienki są bardzo ładne i praktyczne, szczególnie o tej porze roku. Jak coś mi się trafi takiego do szycia, to pochwalę się.
A teraz druga sprawa. OBJAWIŁ SIĘ NA NASZYM FORUM PIĘKNY ANIOŁEK, tylko dlaczego ten sympatyczny aniołek ma taką zatroskaną minkę ??
Sus, przepiękny awatarek !!!





Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku my kobiety to jednak umiemy przekonywać mężczyzn do swoich racji :D :D :D
A co do aniołka to więcej zdjęć jest na moim blogu (link w podpisie). Sesja w studiu fotograficznym ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piekne zdjecia :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne zdjęcia.:):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawe prace. Sukienka na ślub bardzo mi się podoba.
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Administrator
dziękuję dziewczyny!

Słuchajcie ostatnio "dałam ciała" przy szyciu bluzeczki z dzianiny :> Wojtku WYKRAKAŁEŚ :D nie wyszła i zostanie pocięta na paseczki.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Z licznych pociętych paseczków dzianinowych można zrobić fajny naszyjnik.
Tak fajnie się skręcają i nie widać wtedy pociętych brzegów. Tylko musi być tego dużo.
Bluzki szyjesz fantastycznie, tak dobrze wykończone jak z fabryki.
Też nie lubię szyć z dzianiny jak Wojtek ale u mnie to chyba kwestia maszyny.
Mam starą i nie ma ściegu do dzianiny. Jak kupię nową maszynę to wtedy zobaczę bo mam dwa kupony dzianiny do uszycia.


________________________________________________________

166 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.