Wersja do druku

166 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Sukienka się marszczy podczas chodzenia, tz. podsuwa się do góry. Jak stoję to nic nie widać ale naprawdę marszczy się. No przysięgam :D

Kochani dziś spełniło się jedno z moich marzeń - kupiłam overlocka! Ale jestem szczęśliwa, warto mieć marzenia!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
aha i od razu wklejam foto mini spódniczki która uszylam 2 dni temu :) Takie tak nic nadzwyczajnego.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka się marszczy podczas chodzenia, tz. podsuwa się do góry. Jak stoję to nic nie widać ale naprawdę marszczy się. No przysięgam :D

Kochani dziś spełniło się jedno z moich marzeń - kupiłam overlocka! Ale jestem szczęśliwa, warto mieć marzenia!
Może na to podsuwanie się do góry pomogłaby halka? albo dodanie podszewki?
gratulacje z okazji nabycia overloka! cieszę się Twoją radością. A spódniczka pokazana poniżej - super! podoba mi się
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
SUSANNO spódniczusia ładna na pewno ładnie w niej wyglądasz!!!!!GRATULUJĘ nowego nabytku!!!!Oby wasza więż emocjonalna trwała na "całe szycie"Bardzo się cieszę!!!!Teraz będziesz miała więcej czasu dla nas!:D
Avatar użytkownika
Administrator
Trinny masz rację z tą oszczędnością czasu! Wczoraj obszywałam brzegi sukienki składającej się z 7 kinów i zajęło mi to jakieś 10 minut (niecałe) a gdybym obszywała zygzakiem a potem odcinała nitki... o rety, męczyłabym się pewnie kilka godzin (bo sukienka długa do kostek) :) Już uwielbiam overlocka :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wigilijna sukienka bardzo ładna. Pasuje idealnie, a kolor śliczny. Nie wiem jak wyglądałaby z rękawkami, ale teraz jest dobrze, więc może rzeczywiście nie warto zmieniać.
Gratuluje zakupu nowej maszyny.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka wyszła super :) jednak tkanina ma znaczenie .Ja też uszyłam ,ale tą spódniczkę z wełny i wygląda dobrze .
Jeśli się unosi przy chodzeniu ,warto by było pomyśleć o podszewce lub coś w tym stylu ,bo jak znam życie będzie cię denerwować ,lub po prostu będziesz się źle czuła .
Mini :angel:
No i gratuluję nabytku ,jak bardzo przydatnego .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Administrator
Skończyłam szyć sukienkę dla Moniki. Nie powiem, że było łatwo bo nie było. Powtórzę się i napiszę: satyna to zło ;) Ale jakoś dałam radę. Więcej zdjęć i opis na moim blogu :)

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo elegancka. Widać, że ją szyła fachowa ręka! :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
piękna suknia kolor cudowny z etolką jest fajowa:D:D

166 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.