Wersja do druku

166 stron: « < 146 147 148 149 150 151 152 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Pasiasta kiecka rzeczywiście jest najfajniejsza, ale to deseń tylko dla szczupłych. Na Tobie wygląda idealnie!
A tej kwiecistej magicznie pomogła czerwona lamóweczka - ożywiła ją i bardzo ociepliła.
Masz jakiś tajemny dar do doboru tych lamówek! :) Czy znowu mąż wybierał? :)
Nie Zibi, tym razem sama dobierałam :D

Dziękuję za każde miłe słowo, sukienka w pasy sprawdza się mega-fajnie w te upały, mam jeszcze kawałek tej wiskozy to coś jeszcze uszyję.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie tak hurtem, bo nie nadążam ;)
Kardigany super. Paskowa super. Kwietną biorę na listę :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kardigan z dresówki - rewelacja ! Podpisuję się pod resztą... czyli pasiasta sukienka - piękna, i ta w kwiaty - marzenie !
Piękne prace, gratuluję !
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prześliczna sukienka. Klasa sama w sobie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kwiatowa sukienka jest mega fajna. Prostu krój i wzorzysty materiał, super :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne uszytki! :)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Administrator
Pochwalę się kolejnymi uszytkami, nic wielkiego ale jak to ja mówię "fajnie, że w ogóle coś szyję " :D
Komplet na rocznicę ślubu: bluzka z papavero i spódnica z wysokim stanem ze Złotego Kroju. Bluzkę mało co nie zniszczyłam zapominając, że jedwab nie rozciąga się jak dzianina hehe. Na szczęście odratowałam ją.

Mini sukienki z wiskozy hiszpańskiej - ta wiskoza jest tak niesamowicie mięciutka i przyjemna w dotyku, że nie mogłam jej nie kupić. Uszyłam dwie: dla siebie i dla koleżanki.

Teraz szyję 4 szaty Mistrza Jedi dla kuzyna-harcerzan na jakiś obóz. Masakra. Najtańszy materiał żeby chłopaków to nie szarpnęło finansowo. Mam dość ale jeszcze tylko jedna i koniec!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus piszesz że bluzki o mało co nie zniszczyłaś ,i pewnie stąd ta wstawka na plecach?:D ale dobrze to wykombinowałaś.
A sukienkę to bym ci ukradła bo idealna na te okropne upały.
A może mi uszyjesz????:rotfl::rotfl::rotfl:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sus wszystko piękne,ale sukienka z wiskozy....przytuliłabym:buzki::buzki::buzki:PIĘKNA!Droga ta wiskoza?Kupisz mi????:D:D:D
Avatar użytkownika
Administrator
Sus piszesz że bluzki o mało co nie zniszczyłaś ,i pewnie stąd ta wstawka na plecach?:D ale dobrze to wykombinowałaś.
A sukienkę to bym ci ukradła bo idealna na te okropne upały.
A może mi uszyjesz????:rotfl::rotfl::rotfl:
Sukienkę chętnie bym uszyła ale został mi kawalątek, jakieś 50 cm - w sam raz na top. A za jakiś czas chyba będę szyć i coś sprzedawać (jeśli się uda)

Trinny wiskoza pierwotnie była droga, coś 45 zl ale przecenili na 21 zł bo to końcówka była :)
Kurcze uszyłabym Ci gdybym miała więcej tej tkaniny.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

166 stron: « < 146 147 148 149 150 151 152 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.