Wersja do druku

166 stron: « < 149 150 151 152 153 154 155 > »

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Rzeczywiście fajna ta bluzeczka, a jeszcze w dodatku ciekawa dzianina! Wygląda mi na taką milutką, meszkowatą. Czy mnie oko nie myli?:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
Tak od spodu ma meszek :)

No to przy okazji pokażę mój ósmy kardigan Angie i bluzkę z dzianiny. Nuuuudy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czerwone wykończenie dekoltu i kieszonka sprawiają, że nudna bluzeczka nabiera charakteru, a kardigan, cóż powiedzieć, aby nie skłamać i nie urazić? Różowy to nie jest mój ulubiony kolor, powiedziałabym nawet, że uciekam zanim go zobaczę, zwłaszcza że moja pociecha właśnie ma na niego fazę, ale gdyby był fioletowy to nosiłabym z dumą :)
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mnie się bardzo podoba ten różowy kardigan:) moja pociecha też jeszcze ma fazę na róż;) ale mnie to nie przeszkadza:)a bluzeczka pięknie wykonana:) leży idealnie na sylwetce:)
Avatar użytkownika
Administrator
Czerwone wykończenie dekoltu i kieszonka sprawiają, że nudna bluzeczka nabiera charakteru, a kardigan, cóż powiedzieć, aby nie skłamać i nie urazić? Różowy to nie jest mój ulubiony kolor, powiedziałabym nawet, że uciekam zanim go zobaczę, zwłaszcza że moja pociecha właśnie ma na niego fazę, ale gdyby był fioletowy to nosiłabym z dumą :)
Kardigan był dla koleżanki :) choć przyznam, że sama też lubię róż. Po wielu latach lubowania się w szarościach i czerni w końcu polubiłam róż ;) Na żywo nie był takie majtkowy, zdecydowanie ładniejszy i spokojniejszy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Super uszytki!Widzę,że u Ciebie w garderobie też króluje dzianina!Różowy kardigan chętnie bym przygarnęła miałam sobie uszyc i do dziś......
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakie nudy! Kontastowy dekolt super.
Avatar użytkownika
Administrator
Jakie nudy! Kontastowy dekolt super.
I ściągacz nie mechaci się :)
Ostatnio się wkurzyłam, kupiłam dresówkę dla Staśka na spodnie i co - po pierwszym praniu tak zmechacona że głowa boli a kosztowała jedyne 37 zł/m

No dobrze w sumie mało szyję ale ostatnio popełniłam sukienkę na urodziny mojej chrzestnej. Teraz z kolei szyję prostą sukienkę dla znajomej a potem znowu muszę uszyć coś dla siebie bo idziemy an Komunię i na ślub.

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Prześliczna sukienka!!!Materiał cudny!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rewelacja! materiał rzeczywiście piękny a Ty w tej sukieneczce wyglądasz wprost prześlicznie

166 stron: « < 149 150 151 152 153 154 155 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.