Wersja do druku

166 stron: « < 151 152 153 154 155 156 157 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Super roleta, a czego użyłaś to ich podzielenia? Jakieś kijki, listewki?
Takie plastikowe rurki, które wkłada się do paneli albo firan z wachlarzem. Można kupić w sklepach z firanami na metry.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Roleta super, bardzo mi się podoba.
Ja też podobną uszyłam sama, musiałam kombinować, bo potrzebowałam czegoś na bardzo wąskie okno a cena tej na zamówienie nie wchodziła w grę( kosmos jakiś)
J zastosowałam takie drewniane okrągłe patyczki,najcieńsze jakie znalazłam w markecie budowlanym,też dobrze się spisują.
Kołderka śliczniusia,sukienka świetna, kolory dzianiny obłedne,to moje barwy.
Pozdrawiam
Wioletta
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Super roleta, a czego użyłaś to ich podzielenia? Jakieś kijki, listewki?
Takie plastikowe rurki, które wkłada się do paneli albo firan z wachlarzem. Można kupić w sklepach z firanami na metry.
Dziękuje. Dobrze wiedzieć, w przyszłości może się skuszę na uszycie. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mnie się narzuta bardzo podoba :) czy to jest taki materiał czy zszywałaś z kawałków? Roleta rewelacja. No właśnie gdzie można kupić takie mechanizmy do rolet rzymskich? Ja swoją kupiłam już gotową. Tzn w sklepie zamówiłam. Wybrałam materiał i tam mi uszyli na wymiar jako roletę. Ja z moim umiejętnościami początkującej to chyba bym to rok szyła a po drodze całą cierpliwość straciła :jezyk_oko: hehe Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Administrator
Narzuta jest pozszywana z kawałków czyli u mnie resztek bawełny :)
Mechanizm zakupiłam w sklepie z firanami.

U mnie owoc XXIX spotkania grupy Śląskie szyje czyli koszulki dla Stasia z dzianin holenderskich.
W roli modela oczywiście nasze małe ziółko ;)


________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Stanisław, zwany "Czasem"... :D
Ależ Wam rośnie ten szprync! Wygląda na zadowolonego, to już chyba wyrósł z marudzenia? :)
Koszulki fajne, tylko "krótkoterminowe", bo za chwilkę chyba trzeba będzie je komuś oddać?
Aha - nie wiem, dlaczego kotki nazwałaś na FB "batmanami"? :jezyk_oko:
W każdym razie dobrze, że zaczyna się przełamywać w ludziach ten stereotyp, że ubranka dla dzieci mogą być tylko jasne.
Mój Pimpek miał czarną bluzę a'la dres z jakimś tam obrazkiem z przodu i wszyscy naokoło wydziwiali, jak ja mogę ubierać dziecko w czarne ubranko?! Oj, jakie oburzenie i w ogóle!:glupek:
Pomijając już fakt, że guzik to kogo obchodzi, ale barwa ochronna dobrze się sprawdzała przy całodziennych zabawach na podłodze! I to najczęściej kredkami... :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O jaki mały Przystojniak :)
Super tiszerciki :)
Avatar użytkownika
Administrator
Zibi ja Ci dam kotki :> Gadasz z fanką Człowieka Nietoperza, nie zapominaj o tym :]
A tak na serio to po pierwsze Stanisław jak marudził tak nadal marudzi a po drugie to na szczęście sporo zmieniło się od czasów Twojego Pimpka jeśli chodzi o kolorystykę dziecięcych ubranek. Ja lubię czerń bo jest zadziorna i z pazurem a Staś do grzecznisiów nie należy. Poza tym zawsze łączę ją z kontrastowym kolorem, zwykle jaśniejszym. No i wiesz w lumpie wyrwałam kiedyś dla młodego koszulkę z logo Stonesów (oczywiście czarne tło) a dosłownie 3 tygodnie temu także czarną koszulkę tym razem z zespołem Kiss... Kupiłam, pochodzi, wyrośnie, pewnie nie będzie darzył sympatią hord rocka ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne koszuleczki wyszły, Stasiowi na pewno też się podobają tak jak i mojemu synkowi zobaczył zdjęcia Stasia i też takie chce :)a jeśli chodzi o kolor czarny to też niestety niedawno się spotkałam z krytyką koloru córka miała czarno różową czapkę i usłyszałam że czarny kolor to nie dla dziewczynki!
Zastanawiam się ile Stasiu ma już latek bo podobno gdy dziecko kończy trzy latka to się ugrzecznia, mija ten pierwszy bunt " nie bo nie" spokój ma być przez rok a później kolejny bunt taki już z argumentami:)

--- Ostatnio edytowane 2016-06-21 08:09:40 przez A. N. ---
Avatar użytkownika
Administrator
Bardzo fajne koszuleczki wyszły, Stasiowi na pewno też się podobają tak jak i mojemu synkowi zobaczył zdjęcia Stasia i też takie chce :)a jeśli chodzi o kolor czarny to też niestety niedawno się spotkałam z krytyką koloru córka miała czarno różową czapkę i usłyszałam że czarny kolor to nie dla dziewczynki!
Zastanawiam się ile Stasiu ma już latek bo podobno gdy dziecko kończy trzy latka to się ugrzecznia, mija ten pierwszy bunt " nie bo nie" spokój ma być przez rok a później kolejny bunt taki już z argumentami:)

AN Staś pod koniec sierpnia skończy 3 latka. Już i tak jest ciut lepiej niż było ale jak ktoś mnie pyta kiedy drugie to mam ochotę wypalić brzydkim słowem a zwykle odpowiadam że ja już mam trójkę dzieci bo Stasiek to taki szaleniec że mam wrażenie, że wychowuję trójkę dzieciaków a nie jednego. Serio. Wiele osób po spotkaniu Staśka na drodze twierdzi, że tak żywotnego dziecka jeszcze nie spotkało albo, że ich dzieci są energiczne ale przy Staśku to absolutnie odpadają. No nic, zobaczymy jak poradzi sobie we wrześniu w przedszkolu ale może być tak, że panie przedszkolanki przeżyją zderzenie ze ścianą ;) Choć teraz jak chodzi w piątki na 3 godzinne zajęcia to panie go chwalą i mówią, że się chłopak wyrabia :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

166 stron: « < 151 152 153 154 155 156 157 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.