Wersja do druku

166 stron: « < 160 161 162 163 164 165 166 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne poduch z uszami ! to króliczki? spodenki z piłka nożną też super, to jeden z ulubionych motywów mojego synka:)co się nie podoba Stasiowi w tych spodniach z kieszonkami i zameczkiem ? słabo widać ale wyglądają na bardzo fajne! właśnie planuje synkowi uszyć podobne. Podusia ozdobiona taśmą z pomponami też wygląda super!
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, poduszki to króliki :) Z piłki nożnej będę jeszcze szyła spodnie długie do przedszkola a na kolanach naszyję łatki bo wiadomo, że to pierwsze się przeciera ;)
W spodenkach z pieskami nie wiem co mu nie pasi ale niedługo po uszyciu złamał nogę i może stąd jakiś uraz psychiczny. Ale wydaje mi się, że zwyczajnie wymyśla ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno, spodenki są super. A co mu nie pasi? Jeśli wcześniej używał chłopięcych spodni z zapięciem na suwak, to może tym razem być mu niewygodnie, bo zamek musiałby otwierać z drugiej strony ; ) (Albo zdjęcie masz odwrócone i się mylę).

--- Ostatnio edytowane 2017-09-05 11:36:29 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak Ty pieknie i starnnie szyjesz. Mnie urzekla posciel niebiesko szara z koronka i ten material w ptaszki na koszule bedzie piekny. A spodenki moze sa za sztywne...teraz dzieci maja wszystko takie mieciutkie, dresikowe, a Twoje spodenki wygladaja na porzadniejsze no i slicznie sa odszyte, ale jak widac dziesci elegancji nie doceniaja :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne, i oryginalne, ze złotym wzorkiem, i wygląda jak podrobione. :)
Fajnie mieć ciocię krawcową,moja rodzina też szyła, i nawet zawodowo. Za dawnych lat jako nastka, miałam i spódniczkę dżinsową, i inne modne ciuchy :)
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno, słowa uznania, piękne rzeczy stworzyłaś - uczta dla oczu:):):). Te króliczkowe podusie wprost zapraszają do snu, patchworkowe też są prześliczne. Mam nadzieję że jeszcze tego lata będziesz paradowała w kombinezonie - przecież nie może być ciągle zimno, prawda?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno, alez ty masowo tworzysz! I jakie SLICZNE te rzeczy. Wsztystkie, bez wyjatku.
Avatar użytkownika
Administrator
Susanno, spodenki są super. A co mu nie pasi? Jeśli wcześniej używał chłopięcych spodni z zapięciem na suwak, to może tym razem być mu niewygodnie, bo zamek musiałby otwierać z drugiej strony ; ) (Albo zdjęcie masz odwrócone i się mylę).

Hmm patrzę na moje jeansy i zamek mam odwrotnie więc w spodenkach chyba jest dobrze wszyty ale głowy nie dam :D Nie szyję męskich spodni.

Dziękuję Wszystkim za opinie. Staram się jak mogę żeby klient był zadowolony bo wówczas wróci do mnie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
No i w moim pięknym kombinezonie już raczej nie pochodzę w tym roku ;) Daj Boże żeby w przyszłym.

A to mój dzisiejszy uszytek - worek na pieniądze dla mężczyzny. Chyba z okazji 18-tych urodzin. Szyty na zamówienie, w środku podszewka moro, symbol pieniądza wyszyty na maszynie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Swietny gadzet, kazdy facet by taki chcial, kieszonka ekstra :)

--- Ostatnio edytowane 2017-09-12 23:58:34 przez AsiaSu ---

166 stron: « < 160 161 162 163 164 165 166 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.