Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo ładne sukienki,córeczki napewno zadowolone :oklasky::oklasky:.Rysunek świetny,a on to by znowu mojej córce się spodobał,bo jest maniaczką portretów Merlin Monroe.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Anistach Roksanitka, Orlaith, Magda, Helen, Czeremcha, Monikowo, Krysia dziękuję wam dziewczyny bardzo za miłe słowa. Jeśli chodzi o MM to jest to dla mnie kwintesencja kobiecości, piękna kobieta z tragicznie zakończonym życiem.

--- Ostatnio edytowane 2012-04-01 20:03:34 przez vanessa ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Vanessko jak Ty pięknie szyjesz!!!A jakie masz piękne księżniczki w pięknych sukienkach!!!Po prostu piękne są małe Vanesski!!!A talent do rysunku jaki!!!!!!!!!!PODZIWIAM!!!!Czekam na więcej coś z mody ślubnej może.....masz fotki?Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne sukienki.Marzenie każdej małej kobietki.
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Administrator
Jakie "skromne" - to prawdziwy fashion! Dziewczyny wyglądają obłędnie - są do schrupania :)
Kreacje z pierwszego wpisu są nieziemskie. Sam urok :) W ogóle nie wiem jak ja miałabym je uszyć. Nie dałabym rady. Kolejne dwie jak z bajki. Różyczki na białej tkaninie wyglądają uroczo :)
I do tego ten "szkic" - Marylin jak żywa :) Boże dlaczego Ty nie dzielisz talentami równo?? No dlaczego :beczy::beczy::beczy:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ekada, Trinny, Suzanna dzięki za miły wpis.
Trinni jeśli chodzi o modę ślubną to na obecną chwilą ugrzęzłam w przeróbkach. Kobietki zamawiają np. rozm 10 przychodzi za kilka miesięcy a rozm, 10 to już tylko wspomnienie, często dzieci w tym czasie rodza, chudną, grubną totalna masakra. No i trzeba taką kieckę po przeszywać, bo nowej się juz nie da zamówic. Jak będzie coś interesującego do zrobienia to pocykam zdjęcia.
Suzana Bóg jest sprawiedliwy dając jeden talent zabiera inny, wież mi mam spore braki w innych dziedzinach :bezradny: równowaga w przyrodzie musi być zachowana :jezyk_oko:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
moje "rozrabiaki"
Żeby nie było, że podobne słodkości zmiękczają tylko kobiece serca...
Miałem taki właśnie plan - zrobić sobie takie podobne. Rozpieszczać je następnie nieprzyzwoicie.
Jak sobie jednak pomyślałem, co po takim rozpieszczaniu może z nich wyrosnąć, to plan zmodyfikowałem :)
Teraz wyobrażam sobie te piski u Ciebie w domu :)
Następne sukienki

I nie mogę szyć takich cudowności.
To z pewnością byłby element rozpieszczania!
A na koniec mój ostatni rysunek

Czekaj, niech się skupię.. Że niby TY TO NARYSOWAŁAŚ?
Tę piękną twarz, którą męskie pokolenia kochają??
Cóż.. siłą rzeczy będziesz też przez nie kochana, za tak wierne przybliżanie obiektu miłości.......
dająć jeden talent zabiera inny

Czyli na zlocie śpiewała nie będziesz? ;) ;)
Niech! Możesz tylko rysować!!



Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj Dark ty to jesteś chyba jasnowidzem śpiewać to ja na 100% nie powinnam. Słoń nadepnął mi na ucho, mało tego podeptał mi całą głowę, nawet moje dzieci mi mówią mamusiu nie śpiewaj już. A ja tak uwielbiam coś nucić. :beczy::beczy::beczy::beczy::beczy::beczy::beczy:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne sukienki!
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oczywiście piękne kreacje uszyłaś swoim dziewczynkom.
Wygladają jak księżniczki to fakt!
Zachwycające sa te pierwsze,co za fason!!!!
________________________________________________________

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.