Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Nie kracz :> A tak na serio to pogoda już się popsuła :( Ale te pisanki są urocze i prześliczne! I napewno nie zmarzną :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja nie kraczę tak mówią synoptycy i inne Gardiaski.Jeden plus z pogody to balkon-będzie gdzie jedzonko schłodzić jak mało miejsca w lodówce.:)No i lepiej zjedzą.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Może uda się dodać ten nieszczęsny link.wiedza przyda się w przyszłościno i nie ma linku.Coś robię nie tak.


--- Ostatnio edytowane 2012-04-05 12:45:56 przez Magdatoma ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Skoro pisanki mają sweterki - to i my możemy założyć :) Grunt, żeby w święta miło było!
:D

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy , trochę lata.skoro przysłowie tak mówi, zostaje nam się z tym pogodzić.Szkoda czasu na przejmowanie się ,czymś na co i tak nie mamy wpływu.:)

--- Ostatnio edytowane 2012-04-05 13:37:01 przez Magdatoma ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Magdatoma, załóż sobie swój wątek o dziełach, bo zaczęłam się zastanawiać kiedy tyle serwetek wydziergałam :jezyk_oko:
A swoją drogą, to fajne te sweterki na jajka.
A da się je zdjąć i np. założyć na bombkę na Boże Narodzenie?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Z ozdobami na choinką poczekajcie,też mam bombki szydełkowe-ażurowe suszone na baloniku.Plastykowe bombki podrażają całą zabawę a tak wyszło mi oryginalnie i mniejsze koszty.Nie będę bombkami wiosny straszyć:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no faktycznie:)
Magdatoma, jesteś w wątku Joasi, tak czytam o oglądam i coś mi nie pasuje :rotfl:
hehe...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nieoceniona Sus pomoże poprzenosić serwetki do właścicielek :)
Lekki galimatiasik, ale przecież możecie się podzielić serwetkami, albo szybko zrobić takie same, żeby w wątku był porządek ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Przepraszam za bałagan,który narobiłam.Koniec z moimi zdjęciami,jak ktoś będzie chciał zajrzy na mój profil.Założyłam galerię i tam zapraszam.:)

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.