Wersja do druku

10 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo dziękuję za miłe słowa:kwiatek:. Nie myślałam ,że moje dzierganki mogą mieć taki odzew,do tej pory robiłam dla przyjemności dziergania i do szuflady.Trochę na prezenty dla rodziny mamy,siostry.Zdjęcia mojego obruska z haftem krzyżykowym,dość drobny, więc pokazuję fragmenty.Jakość zdjęć marna.Przepraszam,mam mały aparat dla amatorów i moja technika robienia fotek i obróbki ich na komputerze woła o pomstę do nieba:beczy:.Może z czasem nabiorę wprawy .

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
A ja uwielbiam haft krzyżykowy. Niestety w mojej "krawieckiej karierze" popełniłam dwa obrazy z haftu krzyżykowego ale ciągnie mnie do tego baaaardzo.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podziwiam, podziwiam:oklasky:
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Zupełnie co innego.To są kwiatki z plasteliny,wykonane prze moją 12 letnią siostrzenicę.Przyznacie,warte zaprezentowania.Ile cierpliwości ma ta dziewczynka.Nie mogłam się pohamować i wam pokazuję.Dziecko ma talent.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masz rację rośnie bardzo utalentowane dziewczę:oklasky:
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Masz rację rośnie bardzo utalentowane dziewczę:oklasky:
O ile się nie mylę to Twoje dziewczynki są o rok starsze od mojej siostrzenicy.Pewnie też robią coś ładnego,pokazuj.W internecie przetrwa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moje kobitki podzieliły się :Agata jest uzdolniona plastycznie ,Dorota muzycznie (czasami można zwariować- śpiewa także przez sen :)). Agata malowała jajka -zrobię zdjęcia i się pochwalę!
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Moja siostrzenica gra na flecie,chodzi do szkoły muzycznej,ich yorczek cierpi,kiedy mała ćwiczy.Psina wyje.
Moje dzieciaki też robiły fajne rzeczy,mam pochowane,nie było wtedy internetu,był ale poza zasięgiem przeciętniaków.

--- Ostatnio edytowane 2012-04-10 18:57:55 przez Magdatoma ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Żeby nie było ,że nie uszyłam nic.Spódnica jeszcze w powijakach bez paseczka i suwaka.Zdjęcie robione komórką- musiałam pochwalić się mamie.:)Teraz jest już skończona i w niej chodzę.Materiał za całe 5 zł,i jeszcze mi zostało.Czeka na pomysł.

--- Ostatnio edytowane 2012-04-10 19:07:58 przez Magdatoma ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przejrzałam twój wątek i nie mogę się napatrzeć na te piękne szydełkowe cudeńka,kiedyś trochę dziergałam ale szybko się zniechęciłam :)

10 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.