Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Chylę czoła przed serwetką frywolitkową!!!!! Byłaś na jakimś kursie czy sama się uczyłaś?
Takie kursy są tylko w dużych miastach.Są osoby,z którymi można się umówić i pokażą co i jak. Organizują spotkanie np. w kawiarni i udzielają lekcji- ok 20 zł za godzinę.Całkiem sporo.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mała chwila wytchnienia między przygotowaniami.Czworonogi mają mniej wspólnego z działalnością artystyczną.Tak je lubię i wydają mi się najpiękniejsze na świecie,zaraz po dzieciach(które zabroniły pokazywać swoje fotki na forach i blogu,są dorosłe więc muszę uszanować)i mężu.Kicie ze szpulką na głowie może jeszcze być w temacie.Zawsze mi towarzyszy.Od kąt żarówka w lampce została zmieniona na energooszczędną, kocur jest mniej zainteresowany.Lubił się wygrzewać w cieple lampy i mruczał .

--- Ostatnio edytowane 2012-04-06 18:24:30 przez Magdatoma ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chylę czoła przed serwetką frywolitkową!!!!! Byłaś na jakimś kursie czy sama się uczyłaś?
Takie kursy są tylko w dużych miastach.Są osoby,z którymi można się umówić i pokażą co i jak. Organizują spotkanie np. w kawiarni i udzielają lekcji- ok 20 zł za godzinę.Całkiem sporo.
Pytałam ,bo też trochę uczyłam się frywolitek z internetu. Zniechęciłam się :zly: bo wychodziło mi to strasznie nierówno a nie dają mi te frywolitki spokoju! Kiedyś na pewno do tego wrócę.
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Chylę czoła przed serwetką frywolitkową!!!!! Byłaś na jakimś kursie czy sama się uczyłaś?
Takie kursy są tylko w dużych miastach.Są osoby,z którymi można się umówić i pokażą co i jak. Organizują spotkanie np. w kawiarni i udzielają lekcji- ok 20 zł za godzinę.Całkiem sporo.
Pytałam ,bo też trochę uczyłam się frywolitek z internetu. Zniechęciłam się :zly: bo wychodziło mi to strasznie nierówno a nie dają mi te frywolitki spokoju! Kiedyś na pewno do tego wrócę.
To jest jednocześnie proste i trudne,trzeba technicznie to dopracować nie ma innej rady.To są dwa słupki...w szydełku czy drutach jest tego znacznie więcej.Uparłam się na to i kilometry kordonka poszły do kosza...jeszcze tego nie umiem tak perferkt,jak to kobitki supłają...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chylę czoła przed serwetką frywolitkową!!!!! Byłaś na jakimś kursie czy sama się uczyłaś?
Takie kursy są tylko w dużych miastach.Są osoby,z którymi można się umówić i pokażą co i jak. Organizują spotkanie np. w kawiarni i udzielają lekcji- ok 20 zł za godzinę.Całkiem sporo.
Pytałam ,bo też trochę uczyłam się frywolitek z internetu. Zniechęciłam się :zly: bo wychodziło mi to strasznie nierówno a nie dają mi te frywolitki spokoju! Kiedyś na pewno do tego wrócę.
To jest jednocześnie proste i trudne,trzeba technicznie to dopracować nie ma innej rady.To są dwa słupki...w szydełku czy drutach jest tego znacznie więcej.Uparłam się na to i kilometry kordonka poszły do kosza...jeszcze tego nie umiem tak perferkt,jak to kobitki supłają...
Chciałabym tak umieć jak TY!
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O nie, wszystkie piękne serwety zniknęły z mojego wątku :beczy:
A tak mi ładnie podbiły "oglądalność" :D

Podziwiam Cię za cierpliwość i perfekcję :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję za wyrozumiałość i miłe słowa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Magdatoma prześliczne rzeczy robisz!!!!
A serwetka frywolitkowa jest prześliczna.
Ja również uczyłam się frywolitki z internetu, a umiem dziergać dopiero od lutego tego roku. Najpierw nauczyłam się na igle, a potem na czółenku. Powiem że wymaga to niezłej cierpliwości, ale da się nauczyć.
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiekne wyroby!!!:szok::kwadr:
Bardzo mi się podobaja frywolitkowe wzory. Kiedyś miałam przyjemność miec w reku takie "czółenko'?
Tak? Chyba tak się to nazywało - przyrząd do robienia frywolitek ?
I nawet kasete z kursem ,niestety to nie dla mnie sztuka. :(
Trzeba być bardzo cierpliwym by się nauczyć dziergac frywolitki. Bardzo żąłuję,że nie opanowałam tego ...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moja przygoda z szydełkiem skończyła się na serwetce do koszyczka (średnica ok. 35 cm) dlatego tym bardziej chylę czoła, a frywolitkowa przepiękna.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.