Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem, ile kosztuje luteina z Olimpu, ale firma jest mi znana. Nie twierdzę, że zła, ale znana mi jest głównie z drożyzny. Za to Klarin z luteiną 17 zł. mnie kiedyś kosztował, wyciąg z borówki regeneruje i odżywia nerw wzrokowy , jedna wersja jest z luteina . Starcza nie pamiętam niestety na ile. Ja miałam po zatruciu najpierw oparami z "kreta" do rur , a później kwasami w dużej ilości nawet rzęsy wypalone, udało mi się na szczęście uratować wzrok, ale urazów było wystarczająco, żeby zaczęły się kłopoty z ze stanem zapalnym i ropnym. Coś koszmarnego, walczyłam ze sklejaniem powiek i ciągłym zakażeniem z wodociągów warszawskich. Stąd przestawiłam się na przemywanie ziołami, tymi samymi które są w aptece w kroplach :angel:. Kropelki są dobre, ale skrzep trzeba było rozpuścić.
Gdyby nie to, nie otworzyłabym czasami rano powiek. Zapłaciłam realnie za rumianek coś 4 zł i błąwatek coś koło 10. Ale nie można nigdy wyrokować co jest, dopóki ci realnie nie pomoże, masz rację. Zwłaszcza że kobiety potrzebują luteinę w większej ilości i zawsze uzupełniałam sobie Klarinem profilaktycznie.
Za to, póki jest taniej w Biedronie Ajerkoniak, uzupełniam Advokaatem :angel:
Znaczy się, Diplomatem.
Sus, znaczy się, jesteś zmęczona? Te ciemne plamki? U mnie latają, kiedy piję za dużo kawy, to ciśnienie w gałkach ocznych powoduje często takie reakcje...
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te farfocle to zwłókniony kolagen.Z wiekiem może ich przybywać.Nie stanowi to zagrożenia dla wzroku.Gdyby nagle pojawiło się dużo takich farfocli mogą oznaczać wylew krwi do oka.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, pewnie oczy przemęczone od gapienia się w komputer a potem od gapienia się w materiał pod stopką maszyny ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wylew krwi do oka spowodowany odklejaniem się siatkówki objawia się widzeniem czarnych plamek "latających" w oku, ale w sposób zorganizowany, tzn. z góry na dół. Widzimy po prostu swoją krew. Jeśli to się przydarzy komukolwiek, to trzeba natychmiast udać się na ostry dyżur okulistyczny. Odklejanie się siatkówki to dla oka do samo, co zawał dla serca. Im wcześniej będziemy w rękach specjalisty, tym większe prawdopodobieństwo, że oko uda się uratować.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja od jakiegoś czasu widzę małą plamkę na oku i w sumie nic póki co nic z tym nie robię a chyba powinienem.
Avatar użytkownika
Administrator
Wylew krwi do oka spowodowany odklejaniem się siatkówki objawia się widzeniem czarnych plamek "latających" w oku, ale w sposób zorganizowany, tzn. z góry na dół. Widzimy po prostu swoją krew. Jeśli to się przydarzy komukolwiek, to trzeba natychmiast udać się na ostry dyżur okulistyczny. Odklejanie się siatkówki to dla oka do samo, co zawał dla serca. Im wcześniej będziemy w rękach specjalisty, tym większe prawdopodobieństwo, że oko uda się uratować.
Eee to na szczęście aż tak to nie mam ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam często nadciśnienie wywołane nadmiarem kawy, i wtedy latają mi czarne plamki przed oczyma. Ale to raczej kłopoty z krążeniem w ogóle. W ogóle, to rumianek pomaga wg. literatury nawet medycznej na siatkówkę. Inaczej nie wpakowaliby tego do kropelek znanych z apteki.
Czy ktoś używał "maści niedźwiedziej" na potłuczone nogi ręce i kręgosłup? Nie ma wiele oprócz reklamowego tekstu po polsku, po łacinie malutkim petitem napisane nazwy, które kojarzą mi się ze znanymi z innych maści ziołami. Jest w rossmanie, nawet w korzystnej cenie, ale nie lubię kupować kotów w workach, zwłaszcza, że jednego już mam. I włażenie do worków to jego specjalność, jak również cat - worki (to ten sam)
:buzki:
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.