Wersja do druku

42 strony: « < 30 31 32 33 34 35 36 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka super, bardzo dobrze w niej wyglądasz - też nakupiłam lejącej dzianiny, będzie szycie, niech tylko się uporam z pracą :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka super, bardzo dobrze w niej wyglądasz - też nakupiłam lejącej dzianiny, będzie szycie, niech tylko się uporam z pracą :)
Dzięki. W takich sukienkach najlepsze jest, że się szybko szyje, szybko schną po praniu i nie wymagają prasowania, jeśli się dobrze rozwiesi. Kroję je jednocześnie przód i tył, potem zmieniam przód już osobno (głębszy dekolt i inny kąt nachylenia ramienia), dół nie jest wykończony.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nowe spodnie dla męża, poprzednie z popeliny się odbarwiły. Teraz zielone, mam z tej tkaniny w tym kolorze i są ok. Mam nadzieję, że te tez będą. Trochę mi wyszły w końcu za szerokie w samym pasie, stąd zakładka nieplanowana i odstawanie.
Świetne spodnie :) mój mąż nie ufa mi na tyle abym mu szyła spodnie Twój wygląda super :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
SłonecznaMałgorzata napisał w dniu 2015-07-13 16:48:29:
Nowe spodnie dla męża, poprzednie z popeliny się odbarwiły. Teraz zielone, mam z tej tkaniny w tym kolorze i są ok. Mam nadzieję, że te tez będą. Trochę mi wyszły w końcu za szerokie w samym pasie, stąd zakładka nieplanowana i odstawanie.
Świetne spodnie :) mój mąż nie ufa mi na tyle abym mu szyła spodnie Twój wygląda super :oklasky:

Dzięki.
A, przy okazji, właśnie w tej najnowszej sukience naciągałam nieco dekolt (bo widziałam, że w poprzedniej źle się układa).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mój nowy zestaw podróżny, znaczy bluzka nowa, spodnie strasznie stare i chyba ostatni sezon (choć teraz chyba takie modne są). Dla porównania stara bluzka, która awansowała na pokrowiec na torbę skórzaną.
Zestaw podróżny to dla mnie ciuchy do jazdy w upale na urlop w aucie bez klimy. Czyli biała cienka bluzka z dłuższym rękawem i jasne luźne spodnie.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
poprzednia bluzka podróżna
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
granatowa sukienka <3 cudna
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
granatowa sukienka <3 cudna
dzięki, na razie nienoszona...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aga powinnaś nosić tę sukienkę. Ostatnio widziałam podobną na koleżance i oczu nie mogłam oderwać. A co do bluzki to w zupełności popieram, bo podróżowanie w takiej jeżdżącej saunie do super przyjemności nie należy. Chociaż ja z takich co wolą "pot i znój" niż świst kół i ryk silnika przy włoskiej klimie (znaczy otwartych oknach) :)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aga powinnaś nosić tę sukienkę. Ostatnio widziałam podobną na koleżance i oczu nie mogłam oderwać. A co do bluzki to w zupełności popieram, bo podróżowanie w takiej jeżdżącej saunie do super przyjemności nie należy. Chociaż ja z takich co wolą "pot i znój" niż świst kół i ryk silnika przy włoskiej klimie (znaczy otwartych oknach) :)
Dzięki, Agaaffek.

Włoska klima? Nie znałam tego. Z tymi ciuchami podróżnymi chodzi o to, że słońce przez szybę grzeje, ale nie mnie bezpośrednio tylko jasne ubrania, ręce w szczególności mam osłonięte.

Mam jeszcze inną nową sukienkę, ale coś mi nie wyszła. 2,5 raza szyłam pliskę dekoltu; najpierw byłą węższa, wyprułam, potem ta szersza, ale okazała się za mała w obwodzie. Mam uszyty pasek, ale mi jakoś nie pasował. Bardzo miła dzianina w dotyku, tylko źle w niej wyglądam:(

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tulipan i dalmatyńczyki dla siostry.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

42 strony: « < 30 31 32 33 34 35 36 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.