Wersja do druku

42 strony: « < 36 37 38 39 40 41 42

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mała, ale za to jak solidnie zrobiona :). Widać, że dużo pracy i cierpliwości w nią włożyłaś - podziwiam! :tak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mała, ale za to jak solidnie zrobiona :). Widać, że dużo pracy i cierpliwości w nią włożyłaś - podziwiam! :tak:
Dzięki, nie myslałam, że widać, a faktycznie dłubanina była. Jeszcze jak się człowiek pomyli po drodze i kieszenie wewnętrzne w poziomie przyszyje:D

KotFilemon, dzięki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, Sus.
Kolejna dzianina, bardzo mi się podoba kolor, ale nie zauważyłam przed szyciem, że takie to prześwitujace okropnie.



--- Ostatnio edytowane 2016-07-30 20:00:14 przez AgaM ---
Piękny ten komplecik. Na twoim miejscu dałabym podszewkę czy też półhalkę w ciemniejszym kolorze fioletu.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, Sus.
Kolejna dzianina, bardzo mi się podoba kolor, ale nie zauważyłam przed szyciem, że takie to prześwitujace okropnie.



--- Ostatnio edytowane 2016-07-30 20:00:14 przez AgaM ---
Piękny ten komplecik. Na twoim miejscu dałabym podszewkę czy też półhalkę w ciemniejszym kolorze fioletu.
Dzięki. Myślałam nad cielistą, a założyłam co miałam, czyli białą.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Torebka szyta na wyjazd. Z bawegi, usztywniana flizeliną i szmatą do podłogi. Chyba wreszcie nauczyłam się kieszeni z zamkiem. Trochę gorzej poszło, tam gdzie ta szmata, bo to grube i cieżko wywinąć choć przycinałam.
Haha Aga, Ty to zawsze potrafisz coś "sprzedać" - usztywniłam szmatą do podłogi :D :D Torebka fajna, ale ten niebieski komplet jest mega! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Torebeczka bardzo fajna, wypracowana. Gdyby była moim dziełem, nosiłabym ją z dumą.
Avatar użytkownika
Administrator
Bardzo fajna i praktyczna , sama też lubię takie torebki :papa2:
Praktyczna, bo lekka i prać można. Tylko jednak ciut za mała. Butelka wody + parasol to już ciasno.
Uszyj drugą tylko trochę większa :)
Swoją drogą kupowałam kiedyś takie "szmaciane" torby bo to lekkie i wygodne i można prać. Potem przerzuciłam się na ciężkie torbiszony z eko-skóry itp. Chyba powinnam wrócić do tych pierwszych :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzianinowy komplet, paski w różne strony. Tak mało ostatnio szyję i tak powoli.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna dzianina. Ciekawie to wymyśliłaś. Ładnie wszyte kieszonki i lamowka dekoltu.
Avatar użytkownika
Administrator
Fajna sukienka! Podoba mi się i wzór i krój :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

42 strony: « < 36 37 38 39 40 41 42

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.