Wersja do druku

42 strony: « < 36 37 38 39 40 41 42 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak to się rozeszła? Rzeczy się nie rozchodzą, to my chudniemy i tej wersji się trzymajmy :oczko:
To by była to optymistyczna wersja:) Choć jedne spodnie, stare, ze zdecydowanie nierozciągliwej tkaniny też się za luźne zrobiły.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Długie kiece u mnie i spodnie. Taka konieczność medyczna. I cieniowana bluzka z dzianiny.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
prawie dobre spodnie z chińskim napisem bluzka i spodnie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla męża spodnie. Koszula szyta dawno.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mając taką utalentowaną Żonkę, Małżonek nie musi na zakupy chodzić, czego większość mężczyzn nie lubi :) Mąż pewnie zachwycony tym faktem ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mając taką utalentowaną Żonkę, Małżonek nie musi na zakupy chodzić, czego większość mężczyzn nie lubi :) Mąż pewnie zachwycony tym faktem ;)
Faktycznie, mąż nie lubi zakupów ubraniowych.
Dzięki.
Avatar użytkownika
Administrator
Mając taką utalentowaną Żonkę, Małżonek nie musi na zakupy chodzić, czego większość mężczyzn nie lubi :) Mąż pewnie zachwycony tym faktem ;)
Faktycznie, mąż nie lubi zakupów ubraniowych.
Dzięki.
Ci ze starszego pokolenia to chyba w większości nie lubią ;) Mój też nie przepada za zakupami no chyba że musi coś kupić to wtedy jedziemy. Strata czasu jak mawia ;)

Aga widzę, że sporo schudłaś! Lubuję się w innych kolorach ale widzę, że wszystko leży jak powinno. Ciekawa ta dzianina cieniowana, lubię takie inności :)
Coraz częściej myślę o uszyciu małżonkowi spodni, nudzi mi o jakiś dresach to bym od tego zaczęła.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mając taką utalentowaną Żonkę, Małżonek nie musi na zakupy chodzić, czego większość mężczyzn nie lubi :) Mąż pewnie zachwycony tym faktem ;)
Faktycznie, mąż nie lubi zakupów ubraniowych.
Dzięki.
Ci ze starszego pokolenia to chyba w większości nie lubią ;) Mój też nie przepada za zakupami no chyba że musi coś kupić to wtedy jedziemy. Strata czasu jak mawia ;)

Aga widzę, że sporo schudłaś! Lubuję się w innych kolorach ale widzę, że wszystko leży jak powinno. Ciekawa ta dzianina cieniowana, lubię takie inności :)
Coraz częściej myślę o uszyciu małżonkowi spodni, nudzi mi o jakiś dresach to bym od tego zaczęła.

Ze starszego pokolenia, no nie! Mój mąż stary! :(Wczoraj rozmawiałam z mężczyzną lat 22 i ma on nadzieję, że żona mu będzie kupować ubrania.
Niestety dzianinę cieniowaną pranie wykończyło, zbiegła się, wręcz sfilcowała. Szkoda mi, bo fajnie się w niej czułam. Mi takie kolory pasują i taka inna była.
Taka nowa sukienka z cyklu szytych w pól godziny.

--- Ostatnio edytowane 2016-07-01 21:52:55 przez AgaM ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spodnie w drobny wzorek. Może za długie?

--- Ostatnio edytowane 2016-07-06 10:54:41 przez AgaM ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Za długie raczej nie ;) chyba że chodzi o długość spodni w stosunku do pory roku :)
Kieszonki z guziczkami wyglądają bardzo efektownie. Z tyłu też przewidziałaś jakieś kieszenie?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Za długie - bo miały być 7/8. Z tyłu kieszeni prawie nigdy nie robię. Tu chciałam zwykłe jak w jeansach, ale tkaniny mi brakło.

42 strony: « < 36 37 38 39 40 41 42 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.