Wersja do druku

62 strony: « < 37 38 39 40 41 42 43 > »

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
oj Ty niedobry
popraw sie :paluszkiem:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Modniaku - musisz zwrócić uwagę, żeby każdy cytat poprawnie edytować. Każdy zamknięty fragment cytatu musi się rozpoczynać i kończyć tym, co w nawiasach kwadratowych :-) Kopiuj- wklej.

I wtedy będzie i ładnie wyglądało, i dobrze się czytało. I jasne będzie, co kto mówi.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
:krzyk:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem czemu, ale ostatnio nie jestem w stanie skorzystać z mojego Singerka???
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie możesz korzystać bo Singer z tego co widzę ma nową właścicielkę:)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ooooooooooo
znalazl sie DZIAD
gdzies Ty sie podziewal?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przeszedłem do kontrwywiadu :D
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nie wiem czemu, ale ostatnio nie jestem w stanie skorzystać z mojego Singerka???

Jak oceniasz Singera? Masz model 6180? Czy taka obsługa ściegów dobrze się sprawuje?
Pytam bo te maszyny są teraz w Lidlu w korzystnej cenie, ale dotąd pracowałam na maszynie o ręcznej zmianie ściegów i zastanawiam jak to jest z tymi przyciskami i wyświetlaczem, bez zarzutu?

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam!
Troszkę spóźniona odpowiedź:
No cóż, jest różnica pomiędzy tym Singerem, a łucznikiem i legendarnym SilverCrestem. Przede wszystkim lepszy komfort i ergonomiczność każdej następnej (Łucznik -> SilverCrest -> Singer). Mój Singer bardzo przypadł mi do gustu ale do promu kosmicznego wiele mu brakuje. Łatwo się go obsługuje, co może potwierdzić moja pięcioletnia Basiunia. Maszyna nie zaskakuje nagłą zmianą prędkości szycia. Pedał "gazu" działa wyśmienicie. Jest cichutka, nie wibruje prawie wcale. Plastiki wydają się solidne i przyjemne w dotyku, chociaż twarde i błyszczące. Poszczególne wzory "wszów" są wyraźniejsze i dokładniejsze niż SilverCresta.
Jestem zadowolony, żona bardziej, a najbardziej moja Basieńka :-) (ja to bym chciał taką co ma 2500 programów, haft o polu najlepiej metr na metr, sama szyje nie trzeba jej dotykać, i powleczona jest skórą kajmana - no i żeby nigdy się nie psuła).
Pozdrawiam,
Grześ
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Witam!
Troszkę spóźniona odpowiedź:
No cóż, jest różnica pomiędzy tym Singerem, a łucznikiem i legendarnym SilverCrestem. Przede wszystkim lepszy komfort i ergonomiczność każdej następnej (Łucznik -> SilverCrest -> Singer). Mój Singer bardzo przypadł mi do gustu ale do promu kosmicznego wiele mu brakuje. Łatwo się go obsługuje, co może potwierdzić moja pięcioletnia Basiunia. Maszyna nie zaskakuje nagłą zmianą prędkości szycia. Pedał "gazu" działa wyśmienicie. Jest cichutka, nie wibruje prawie wcale. Plastiki wydają się solidne i przyjemne w dotyku, chociaż twarde i błyszczące. Poszczególne wzory "wszów" są wyraźniejsze i dokładniejsze niż SilverCresta.
Jestem zadowolony, żona bardziej, a najbardziej moja Basieńka :-) (ja to bym chciał taką co ma 2500 programów, haft o polu najlepiej metr na metr, sama szyje nie trzeba jej dotykać, i powleczona jest skórą kajmana - no i żeby nigdy się nie psuła).
Pozdrawiam,
Grześ
Ali! Taż Człowiecze! Ty w kiciu siedział, czy jak? Skóra kajmana jest niemodna od dwóch lat!
Tera się robi powleczenie ze skrzydeł motyli nocnikowych! Znaczy się ćmoków w sensie bardziej, że...
No... Tak się ludziom poprzewracało z tego dobrobytu...
Poza tym Salamandra Syberyjska no i oczywiście Morświn Stawowy.
O skalpie Strzygi nie wspomnę, bo może jeszcze dzieci to czytają...:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

62 strony: « < 37 38 39 40 41 42 43 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.