Wersja do druku

62 strony: « < 38 39 40 41 42 43 44 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ali! Taż Człowiecze! Ty w kiciu siedział, czy jak? Skóra kajmana jest niemodna od dwóch lat!
Tera się robi powleczenie ze skrzydeł motyli nocnikowych! Znaczy się ćmoków w sensie bardziej, że...
No... Tak się ludziom poprzewracało z tego dobrobytu...
Poza tym Salamandra Syberyjska no i oczywiście Morświn Stawowy.
O skalpie Strzygi nie wspomnę, bo może jeszcze dzieci to czytają...:)
Zamiast Morświna może być świnka morska, ale zamiast wyświetlacza musi mieć czarodziejską kulę... z IPS :D
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!
Avatar użytkownika
Administrator
Witam!
Troszkę spóźniona odpowiedź:
No cóż, jest różnica pomiędzy tym Singerem, a łucznikiem i legendarnym SilverCrestem. Przede wszystkim lepszy komfort i ergonomiczność każdej następnej (Łucznik -> SilverCrest -> Singer). Mój Singer bardzo przypadł mi do gustu ale do promu kosmicznego wiele mu brakuje. Łatwo się go obsługuje, co może potwierdzić moja pięcioletnia Basiunia. Maszyna nie zaskakuje nagłą zmianą prędkości szycia. Pedał "gazu" działa wyśmienicie. Jest cichutka, nie wibruje prawie wcale. Plastiki wydają się solidne i przyjemne w dotyku, chociaż twarde i błyszczące. Poszczególne wzory "wszów" są wyraźniejsze i dokładniejsze niż SilverCresta.
Jestem zadowolony, żona bardziej, a najbardziej moja Basieńka :-) (ja to bym chciał taką co ma 2500 programów, haft o polu najlepiej metr na metr, sama szyje nie trzeba jej dotykać, i powleczona jest skórą kajmana - no i żeby nigdy się nie psuła).
Pozdrawiam,
Grześ
Czy Wy się raczycie jakimiś trunkami pisząc posty na forum?? ;)
Ali! Taż Człowiecze! Ty w kiciu siedział, czy jak? Skóra kajmana jest niemodna od dwóch lat!
Tera się robi powleczenie ze skrzydeł motyli nocnikowych! Znaczy się ćmoków w sensie bardziej, że...
No... Tak się ludziom poprzewracało z tego dobrobytu...
Poza tym Salamandra Syberyjska no i oczywiście Morświn Stawowy.
O skalpie Strzygi nie wspomnę, bo może jeszcze dzieci to czytają...:)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam jestem tu nowa myślę nad zakupem pierwszej mojej maszyny potrzebuje często przeszyc rozprutego cos ,czyli bieżące ze czy z dzieci,swoja bluzkę itp .Zastanawiał się nad Singerka 4423 czy Singerka 3323 ta druga tańsza Proszę powiedzie jakie różnice ma i wizualnie podoba się ta 3323 obie maja chwytacz rotacyjny a co dalej? PORADZCIE PROSZE
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie bez powodu 4423 ma napisane na korpusie "heavy duty" - jest szybsza i mocniejsza.

O 4423 jest tu mnóstwo na forum napisane, zresztą w innych miejscach w sieci - też.

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Boje się ze ta 4423 będzie za szybka ,bo to moja pierwsza maszyna w życiu Będę uczyć się cos przeszyc no i cena ponad 740zlJa bardziej bym wolała singel 3323 no i jej wygląd biała z motywami ma ktoś taka?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Co o niej sadzicie albo co byscie jeszcze polecili na początek ,ja jako lalki wyczytalam ze dobrze jak jest wahacz rotacyjny
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
To kup przecież taką, jaką wolisz ;-) I później będziesz mogła wystawiać swoje opinie o niej :-) To nie jest firma no-name, nie ma czego się bać :-)

Chociaż osobiście uważam, że wybieranie maszyny na podstawie kolorków i nalepek na korpusie to słaba metoda. Może zdarzyć się tak, że na rynku pokażą się buble, ale za to jakie ładne...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
No tak Aniu może i masz racje chociaż opinie o tej tez SA bardzo dobre.A chodzi mi o to zeby nie przekraczała wartości 640 zł no i zeby nie była taka szybka jak piszecie o brzydalu ,bo to dla amatorski takiej jak ja chyba nie jest dobre.A może ktoś się odezwie kto ma ta singierke 3323 i powie mi cos o niej
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martuska, a dlaczego nie kupisz Silver Cresta? Dużo dziewczyn się wypowiadało na jej temat bardzo pozytywnie. I jest jak najbardziej dla początkujących.
Jeśli chodzi o szybkość szycia: jeśli dopiero zaczynasz przygodę z szyciem na maszynie, to nawet jakbyś miała przedwojennego Singera na napęd nożny , na początku będzie ci się wydawało za szybko.
Jeśli wybierasz maszynę, najpierw zastanów się , do czego dokładnie będzie ci ona potrzebna. Kwiatki na obudowie nic nie dadzą, a jeszcze nie było na świecie wyborów Miss, gdzie kandydatka wyniosłaby maszynę, która jej do sukienki pasuje.

Wpisz w google " Singer 3323 opinie" i wówczas zobaczysz , co ludzie o niej piszą. Może być, że na forum nikt na niej nie szyje!

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mowisz o tej maszynie z Lidia??

62 strony: « < 38 39 40 41 42 43 44 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.