Wersja do druku

37 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Wikunia, własnie na takich podmiotach gospodarczych opiera się nasza gospodarka. Musisz więc przetrwadż!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
jestem pod bardzo dużym wrażeniem tego, co robisz... sama marzę sobie o takiej zwiewnej tunice, która byłaby dłuższa z tyłu, krótsza z przodu (coś jak ta pierwsza w linku, tylko żeby była kolorowa)-bardzo prosta, wręcz klasyczna, ale z jakąś barwą:) moja mama szyła kiedyś, ale już niestety tego nie robi, więc pozostają tylko marzenia;) i patrzenie, jak Tobie pięknie to wychodzi.
ps. dobry pomysł, aby szyć większe rozmiary, jest problem, aby kupić coś ładnego dla siebie gdy nie jest się xs...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam dokładnie taką o jakiej piszesz :) ni to sukienka ni tunika :) uszyta (wyjątkowo) specjalnie dla mnie i z tym co Wojtek lubi najbardziej ;) z falbankami :) szyłam ją w wielkim pośpiechu w dniu wyjazdu na urlop :) ale o dziwo udało się że mogłam w niej jechać :D jutro w pracy zaprezentuję ją na manekinie i dorzucę zdjęcie :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Za Małą Pocztą w stronę Rynku ,a dokładnie na przeciwko Biedrony :-)) Właśnie się przymierzam do szycia spodni ,bo się klientki pytają o takie ,"co jak się schylisz to nie masz od razu tyłka na wierzchu". :D:rotfl:
Tylko gorzej ze znalezieniem jakiegoś fajnego materiału ze streczem ,nie mówiąc o jeansie:zly:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziś już się ostro wzięłam za szycie :) ale zdjęcia jutro bo nie chciało się (leniowi po urlopie) prasować, a na razie obiecana sukienka moja :D
wybaczcie zdjęcie bokiem ale mąż mi oprogramowanie zmienił w komputerze i nie potrafią go obrucić, następnym razem już się poprawię :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
bardzo ładna, podoba mi się falbanka, o ile dobrze obkręciłam głowę :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękuję tak to falbanka a dół jest z przodu krótszy :D wiem nie widać ale jutro postaram się starym systemem wejść w komputer to spokojnie zdjęcia pododaje i może uda się bez dziwnych obrotów przy wrzucaniu
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
już mam przekręcone zdjęcie :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Oj ładna!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ładna,ładna!

37 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.