Wersja do druku

37 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wow! Piękna sukienka :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Wikunia, zajrzałem do galerii na Twojej stronce i ....... nie mogłem wyjść dosłownie i z zachwytu. Śliczne, prześliczne ciuszki !!! Jakże bym chciał zdjąć z wieszaka każdą sukieneczkę, dokładnie obejrzeć, pomacać materiał......, no cóż pomarzyć można !!!
Prawdę mówiąc, nie mogę wyróżnić żadnego Twojego uszytku, bo wszystkie są cudowne. Może tą "modelkę" w falbaniastej kreacji z ogonkiem, a także sukieneczkę w niebieskie groszki i tę czerwoną sukieneczkę z forum. Czysta przyjemność szyć takie sukienusie !! Uwielbiam to !! Dobrze , że kiedyś , kiedyś moja mama namówiła mnie, bym został krawcem.
Gratuluję też sklepu i pracowni.
Avatar użytkownika
Administrator
W tę czerwoną to sama chętnie bym wskoczyła :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
W tę czerwoną to sama chętnie bym wskoczyła :)
Ja teeeeż! :zacieszacz:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękuję Wojtku za miłe słowa, zapraszam do mojej pracowni do pomacania moich uszytków i szyjątek :) uwielbiam szyć sukienki :) gdyby ktoś mi zabronił je szyć porzuciłabym maszynę. Wiele rzeczy które uszyłam na zamówienie nie ma na zdjęciach bo czasem wykańczam na ostatnią chwilę i zapominam zrobić zdjęcie :( ale te które robię na spokojnie to powoli będę dodawała

Sus to Twój rozmiar ale już klientka odebrała ją a dwóch takich samych nie szyję, może coś podobnego wymyślimy na zlocie :) teraz jestem na urlopie i tydzień leniuchuje (dziś byłam w polimexie w Poznaniu... ach ten pracoholizm...)

dziś żadnych nowości bo się lenię i maszynę mam ok 200 km od siebie :) (choć w telefonie są jeszcze jakieś których nie widzieliście :) ale je dodam po powrocie)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ślicznie szyjesz kobieto :-) Oglądałam już na stronie i bardzo mi się podobały. Ja też w grudniu otworzyłam sklep ,na początku ubrania sprowadzałam ,a w końcu mąż mnie przekonał ,żebym sama szyła. Po wielu nieprzespanych nocach i stresie "sprzeda się moje czy nie", powoli załapało. Choć większość ludzi ,słysząc ,że w Jeleniej chcę otworzyć sklep ,i do tego z szytymi ciuchami ,znacząco i mocno pukała się w czoło. Tym bardziej ,wiedząc ile to kosztuje stresu i nerwów i ogromu pracy ,podziwiam i kibicuję Ci za taką odwagę w Bolesławcu :-)
A dziś 90% rzeczy ,to moje szycia ,sprowadzam już tylko spodnie i kurtki. Co prawda raczej nie szyję na miarę , dopasowuję uszyte ewentualnie ,ale taka forma mi się sprawdza . Powymieniamy doświadczenia na zlocie :-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja lubie szyć na miarę i to co mam na sklepie raczej jako "pokazówka" jest, cały czas się zastanawiam nad rzeczami szytymi nie przeze mnie (szczególnie spodniami) ale nie potrafie się zdecydować, boję się że zachwieje to moje poczucie unikalności moich rzeczy
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jak masz możliwość to szyj sama ,bo te sprowadzane szczerze mówiąc, to ja często poprawiam .Jakość do bani niestety. Jak sobie w końcu znajdę kogoś do pomocy to spodnie też będę szyć ,ale na razie nie wyrabiam :-)
Choć mam kilka fajnych pomysłów na spodnie i legginsy (takie typu bryczesowego),ale jak na złość nie mogę znaleźć odpowiedniego materiału...szczególnie dżinsu ze streczem :-S
A klientki właśnie szukając dziś unikalności, chcą mieć coś niepowtarzalnego. I my im to dajemy :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mi właśnie też czasu brakuje i nawet jak uda mi się dla sklepu coś ze spodni uszyć to od razu znika ale zazwyczaj szyję na zamówienie bo jest tyle chętnych pań na miarowe że ledwo się wyrabiam a sklep działa dopiero 4 tydzień... fakt że mam kilka stałych klientek z poprzedniej pracy.
a Twój sklep to gdzieś w okolicach małej poczty?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Spoko Wikunia, na zlocie pogadamy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

37 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.