Wersja do druku

37 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale żeś nas zasypała dziełami! Podziwiam, naprawdę podziwiam.
Pomarańczowa sukienka wygląda fantastycznie. Zwiewne tuniki też mi się zawsze podobają.
________________________________________________________
http://sewquest.blogspot.com - wyzwanie rzucone samej sobie :-)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Szyjesz fantastycznie !! Oglądając Twoje dzieła, nie mogę nic wyróżnić, bo wszystkie sukieneczki i tuniczki są prześliczne. Ale najbardziej podoba mi sie Twoja fotka w "pracowym fartuszku". Widać, że jesteś osobą bardzo sympatyczną i profesjonalną krawcową. Ja zawsze uważałem , że krawcowa ( i krawiec też ) powinna mieć "służbowy" fartuszek, kiedy siada do maszyny. Zresztą to mi wpojono dawno temu , kiedy uczyłem się krawiectwa. U mnie w pracowni szefowa ubrała nas w takie satynowe kasaczki. Zamieszczam fotkę, chociaż już kiedyś prezentowałem się w tym. Apaszka to już moja inicjatywa, bo bardzo lubię takie chusteczki.
Wiem coś o szyciu po 12 godz. dziennie, bo ostatnio tak miałem, ale jak się kocha szycie i sukienki to wcale mi to nie przeszkadza.
Życzę powodzenia i dalszych takich pięknych kreacji....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
śliczne fartuszki
dziś wykończyłam kolejne kreacje :)
z koronką dla klientki,
pozostałe do sklepu :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo ładne, a ta z koronką mogła by być moja.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Szycie na 6!!!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Wikunia, śliczne uszytki !! Myślę, że masz klientki na takie fajne ciuszki, bardzo podoba mi się ta tuniczka na pierwszej fotce, pozwolisz że ściągnę fason i uszyję podobną dla mojej żonki, będzie niespodzianka.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O kurcze ! Ale wypas od wyboru do koloru kiecek i tunik, :szok: jestem w szoku, a wszystko takie piękne :okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dużo ładnie i kolorowo :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za miłe słowa :)
oczywiście Wojtku że możesz odgapić :)

sklep już otwarty (drugi dzień) i o dziwo mimo obrzydliwej pogody sporo Pań się przewinęło, nie spodziewałam się że tak dobrze będzie wyglądał początek. Fakt że jeszcze nie sprzedałam żadnej kiecki ale na piątek szyję 2 bluzki na zamówienie i jedną lekko przerabiam na klientkę :D jak tylko skończę to dorzucę zdjęcia, na zdjęciu ta która już jest zarezerwowana :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Lubię tutaj zaglądać bo szyjesz sukienki (i nie tylko) w ciekawych fasonach i z ciekawych tkanin :) Życzę aby ciuchy świetnie się sprzedawały a klientki były zawsze zadowolone :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

37 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.