Wersja do druku

40 stron: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry,
Od kilku miesięcy chcę kupić maszynę. Wszyscy podpowiadają mi, żebym wybrała przemysłową stebnówkę i powoli zbierała pieniądze na overlocka. Nie mam jednak miejsca na tego typu maszyny, dlatego też myślę nad domową - tylko jaką? Znajoma krawcowa poleciła mi firmę Janome. Obecnie zastanawiam się nad Janome 920 lub 415. Szyję od około 3 lat, raczej mało, ale nowa maszyna ma to zmienić. Wcześniej szyłam na starym Łuczniku, który niestety padł. Za 2 lata chcę iść na studia na projektowanie ubioru. Maszyna, którą teraz kupię będzie więc często wykorzystywana i ma mi pomóc w realizacji moich projektów do czasu, kiedy już będę studiować - wiem, że tam używa się zazwyczaj tylko przemysłowych maszyn. Mój budżet jest skromny,Janome 415 to już górna granica, mam tylko ok. 1000 zł. Teraz wybór mnie trochę przerasta i liczę na czyjąś pomoc.
Pozdrawiam,
Klaudia
Avatar użytkownika
Świeżynek
.

--- Ostatnio edytowane 2015-07-04 19:27:52 przez marco ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie wiem czy nie wolałabym bardziej nowoczesnej maszyny - mam zamiar dużo szyć. Dostałam ofertę kupienia starej stebnówki Textima w dobrej cenie (http://olx.pl/oferta/maszyny-do-szycia-przemyslowe-CID619-IDaqZ2Z.html#1a4d4938e1). Jest to jednak maszyna przemysłowa, więc potrzebuje dużo miejsca. Dlatego też nadal zastanawiam się nad domową. Liczę na to, że jeszcze mi ktoś coś doradzi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Klaudia, może Singer 4423? Nie ma bajerów, ale podobno daje radę. A w ogóle poszukaj w necie zestawień maszyn z różnych półek cenowych, przejrzyj ten wątek wstecz, porównaj opcje, na pewno coś sensownego wybierzesz.

Edit: chodziło mi o wątek dot. wyboru maszyny oczywiście.

--- Ostatnio edytowane 2015-07-03 17:06:13 przez FF ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
.

--- Ostatnio edytowane 2015-07-04 19:27:29 przez marco ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wiem, że kiedyś będę musiała kupić przemysłową. Zresztą, szyłam już na takiej, więc wiem o co chodzi. Obecnie jednak trochę mnie to przerasta. Jeszcze pomyślę.
Avatar użytkownika
Świeżynek
,

--- Ostatnio edytowane 2015-07-04 19:27:07 przez marco ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Niestety nie mogę, nie mam piwnicy.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja mam do sprzedania maszynę Brother nv15- może będzie tobie odpowiadać? Hm, zawsze możesz do mnie podjechać i sprawdzić osobiście lub z 'fachowcem' :)
http://allegro.pl/sprzedam-maszyne-brother-nv15-i5507624340.html

Avatar użytkownika
Świeżynek
Z mojej miejscowości mam trochę za daleko, ale pomyślę jeszcze.

40 stron: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.