Wersja do druku

23 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Zapach szalonych lat 50-tych:D:D

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
śliczna ta sukieneczka. Perfekcyjna według mnie:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wszystkim ogromnie dziękuję :).

Jola - Drobne dziewczyny w takich sukienkach wyglądają najlepiej! :)

Susanna - Może kolor źle wyszedł na zdjęciu, ale tkanina jest beżowa z jagodowymi grochami.

Serdeczne pozdrowienia!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Szyłam ostatnio spódnicę z bawełnianego aksamitu. Zostało mi troszkę skrawków bawełny oraz tkaniny podszewkowej, z których wyprodukowałam taki oto kołnierzyk. Nie jest to nic nadzwyczajnego i szycia tu niewiele, ale lubię tego typu dodatki - najzwyklejsza koszulka wygląda z takim kołnierzykiem interesująco.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Peter Pan collar
Avatar użytkownika
Administrator
Uroczo to wygląda :) A gdyby uszyć taki kołnierz ze sztucznego futra to byłby interesujący i stylowy dodatek do płaszcza zimowego :) W ogóle to piękne wykonanie Marcheweczko :angel:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wykonanie perfekcyjne to się zgadza :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Uroczo to wygląda :) A gdyby uszyć taki kołnierz ze sztucznego futra to byłby interesujący i stylowy dodatek do płaszcza zimowego :) W ogóle to piękne wykonanie Marcheweczko :angel:
O tak, ze sztucznego futerka, to byłoby coś! Już nawet takiego poszukiwałam, ale znalezienie czegoś odpowiedniego we wrocławskich sklepach z tkaninami graniczy z cudem.
Dziękuję Ci ogromnie, Susanno, za tak miłe słowa!:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wykonanie perfekcyjne to się zgadza :)
Dziękuję przeogromnie, Monka! :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Marcheweczko a może wiesz gdzie we wrocławiu są fajne lumpeksy? Chętnie bym się wybrała, ale nie znam Wrocławia i kompetnie nie wiem który warty jest polecenia :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Marcheweczko a może wiesz gdzie we wrocławiu są fajne lumpeksy? Chętnie bym się wybrała, ale nie znam Wrocławia i kompetnie nie wiem który warty jest polecenia :)
Ja zwykle chadzałam do lumpeksów na ul. Komuny Paryskiej, na targu Zielińskiego, na ul. Chociebuskiej, Stawowej i Ślężnej (na wysokości szpitala wojskowego), ale dawno już w lumpeksach nie bym, więc nie wiem, jak się mają.
Za to zawsze unikam lumpeksów sieci Cola (na Świdnickiej, Skargi, Dworcowej), bo tam tony ciasno ułożonych rzeczy bardzo złej jakości, a ceny dosyć wysokie.
________________________________________________________

23 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.