Wersja do druku

23 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Marcheweczko ja to Ciebie nie poznaję - sukienka w stylu lat 60-tych ale taka bardziej prosta, bez szerokiego dołu :) Uroczo wyglądasz :) Kolorek pięknie pasuje do Twojej karnacji i koloru włosów. Szkoda, że material się gniecie ale cóż - niektóre już takie po prostu są. Jestem ciekawa grzybka ale czuję, że zrobi furorę :)
A czasem trzeba przenieść się do kolejnej dekady :P. Bardzo Ci dziękuję, Susanno, za tak miłe słowa!

Grzybek miał się uszyć dzisiaj, ale zabrakło mi igieł do dzianiny. Musi niestety poczekać do jutra.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo efektownie się prezentuje na sukienka:D i o niebo lepiej wygląda na Tobie Marchowkowa niż na modelce w Burdzie:D

Pozdrawiam Serdecznie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
howtobeyourowndressmaker? napisał w dniu 2010-10-24 14:11:23:
Bardzo efektownie się prezentuje na sukienka:D i o niebo lepiej wygląda na Tobie Marchowkowa niż na modelce w Burdzie:D

Pozdrawiam Serdecznie
Dziękuję Ci serdecznie, howtobeyourowndressmaker! Ale nie przesadzajmy, jednak tkanina, która się nie gniecie ma znacznie większy urok. Może kiedyś zdecyduję się na wełnianą krepę za 150zł/mb (tak zaleca Burda) ;-).

Pozdrowienia!
Miłej niedzieli!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podziwiam Twoją miłość do lat sześćdziesiątych...
to nie jest jednak moja bajka, więc nie wypowiem się, bo nie czuję tego klimatu...:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Podziwiam Twoją miłość do lat sześćdziesiątych...
to nie jest jednak moja bajka, więc nie wypowiem się, bo nie czuję tego klimatu...:)
Dziękuję serdecznie! :)
Zrozumiałym jest, że nie każdemu będą się podobały tego typu nawiązania. Lata '60 były dość specyficzne jeśli chodzi o modę. Ale dzięki tym dziwactwom, mamy dziś spódniczki mini! :D
Pozdrawiam!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja jestem pod wielki wrażeniem, piękne są te Twoje dzieła, ta sukienka pasuje do Ciebie idealnie!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja jestem pod wielki wrażeniem, piękne są te Twoje dzieła, ta sukienka pasuje do Ciebie idealnie!
Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa! :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
howtobeyourowndressmaker? napisał w dniu 2010-10-24 14:11:23:
Bardzo efektownie się prezentuje na sukienka:D i o niebo lepiej wygląda na Tobie Marchowkowa niż na modelce w Burdzie:D

Pozdrawiam Serdecznie
Dziękuję Ci serdecznie, howtobeyourowndressmaker! Ale nie przesadzajmy, jednak tkanina, która się nie gniecie ma znacznie większy urok. Może kiedyś zdecyduję się na wełnianą krepę za 150zł/mb (tak zaleca Burda) ;-).

Pozdrowienia!
Miłej niedzieli!
oj tam oj tam:):):):)jest naprawdę wspaniale:)...generalnie Marchewkowa pasują do Twojego typu urody ubrania w stylu lat 50-tych i 60-tych:):):):)...no generalnie to jeśli chodzi o gatunki tkanin to jest kiepsko:(

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
howtobeyourowndressmaker? napisał w dniu 2010-10-26 18:15:41:
oj tam oj tam:):):):)jest naprawdę wspaniale:)...generalnie Marchewkowa pasują do Twojego typu urody ubrania w stylu lat 50-tych i 60-tych:):):):)...no generalnie to jeśli chodzi o gatunki tkanin to jest kiepsko:(

Pozdrawiam

Dziękuję! :).
No ale faktycznie, jeśli chodzi o tkaniny to jest bida. Co z tego, że sobie napiszą, że pierwszy gatunek, skoro większość sprzedawanych u nas tkanin obok 1 gatunku to nawet nie leżała. Z tego co widziałam, najlepsze, sprowadzane wełny kosztują nawet 450zł/mb.

--- Ostatnio edytowane 2010-10-26 19:06:58 przez marchewkowa ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
oj bida i to straszna:( jeśli chodzi o tkaniny:(...niestety musimy szyć z tego co oferują nam sklepy:(
Pozdrawiam
________________________________________________________

23 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.