Wersja do druku

23 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Marcheweczko,przepięknie wyszedl Ci ten płaszczyk,spódnica też fajna.:D:D
Serdecznie dziękuję za przemiłe słowa!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
pani marcheweczka to świetny fachowiec w szyciu,ale i wspaniała modelka!!!Świetne ujęcia!!!Ciuszki fajne bo w wesołych kolorkach!!!O to właśnie chodzi!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
pani marcheweczka to świetny fachowiec w szyciu,ale i wspaniała modelka!!!Świetne ujęcia!!!Ciuszki fajne bo w wesołych kolorkach!!!O to właśnie chodzi!!!
Czasem trzeba się trochę powyginać. Wszystko dla dobra bloga :p.

Dziękuję ogromnie za miłe słowa!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Koleżanko Marcheweczko, jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego szycia, te ciuszki są śliczne i żakiecik i spódniczka. Kapitalne dobranie kolorów oraz kroju. Zdawało by się, że żakiecik nieco przykrótki, ale tu tkwi całe piękno tej mody z tamtych lat. Ja też z rozrzewnieniem oglądam w internecie przepiękne rysunki sukien z lat 50 i 60, te kloszowe spódnice, oczu nie można oderwać, szkoda ,że ta moda przeminęła !!
Doskonale udało Ci się dobrać długość spódniczki, całość kapitalna !! Tylko gratulować !!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Koleżanko Marcheweczko, jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego szycia, te ciuszki są śliczne i żakiecik i spódniczka. Kapitalne dobranie kolorów oraz kroju. Zdawało by się, że żakiecik nieco przykrótki, ale tu tkwi całe piękno tej mody z tamtych lat. Ja też z rozrzewnieniem oglądam w internecie przepiękne rysunki sukien z lat 50 i 60, te kloszowe spódnice, oczu nie można oderwać, szkoda ,że ta moda przeminęła !!
Doskonale udało Ci się dobrać długość spódniczki, całość kapitalna !! Tylko gratulować !!
Dziękuję serdecznie, Wojtku! Usłyszeć takie słowa z ust profesjonalisty to wieki zaszczyt.

Jeśli chodzi o długości, to uwielbiam żakiety do talii, dlatego wszystkie bym skracała. Ten jednak pozostał zgodny z burdowym wykrojem. Spódnica również. Miała być do 1/3 łydki i taka jest (jak przystało na spódnicę inspirowaną latami 50/60 :D).


--- Ostatnio edytowane 2010-11-16 13:58:41 przez marchewkowa ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Marchewko ale Tobie pasuje taka długość a ja w spódnicy do pół łydki wyglądam okropnie! Czy wąska czy rozszerzana - koszmar :(

Mam jeszcze pytanko... czy to Ty powiedziałaś o naszym forum? chodzi o artykuł na iwoman.pl :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Marchewko ale Tobie pasuje taka długość a ja w spódnicy do pół łydki wyglądam okropnie! Czy wąska czy rozszerzana - koszmar :(

Mam jeszcze pytanko... czy to Ty powiedziałaś o naszym forum? chodzi o artykuł na iwoman.pl :)
Dziękuję serdecznie, Susanno! Ja wprost fatalnie wyglądam w spódnicach powyżej kolan :P.

A tak, wspominałam o forum w czasie wywiadu. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam :-S?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Bardzo dobrze zrobiłaś!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję i cieszę się, że o nas pamiętałaś :angel:

Mi to pasuje chyba jedyna długość przed kolanko i mini bo tak to wyglądam jak tyczka :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo dobrze zrobiłaś!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję i cieszę się, że o nas pamiętałaś :angel:
Uff, no to odetchnęłam z ulgą :p.

Mi to pasuje chyba jedyna długość przed kolanko i mini bo tak to wyglądam jak tyczka :D

Jednak wszystko zależy od figury, no i oczywiście od tego, w czym czujemy się dobrze :D.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo fajnie się komponuje ta "drapieżna spódnica" z ostrym kolorem tego żakietu:):):)...szyjesz bardzo dobrze:):):):) nie mając wykształcenia związanego z krawiectwem( chyba :-S) oj podziwiam:D


Pozdrawiam
________________________________________________________

23 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.