Wersja do druku

25 stron: « < 17 18 19 20 21 22 23 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Oczywiście były takie osoby, które mówiły, że panna młoda nie powinna sama sobie szyć sukienki. A ja odpowiadam wtedy, że moja mama sama sobie szyła i jakoś nie odbiło jej się to na nieszczęśliwym małżeństwie. Rodzice mają już za sobą 40 lat od dnia ślubu :) ja w zabobony nie wierzę :)
Ja chciałam szyć swoją, nawet podobała mi się jedna kreacja z Burdy (cała koronkowa) ale zobaczyłam inną i nie dałabym rady takiej uszyć wiec zrobiła to za mnie krawcowa. Ale taką prostą to bym spokojnie uszyła.
W zabobony tez nie wierzę :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, jestem już szczęśliwą mężatką.:D Trochę trwało, zanim doszłam do siebie po ślubie i weselu no i długo czekałam na zdjęcia od fotografa, ale są i pokazuję Wam moją sukienkę..;) Jak dla mnie to było (jest) dzieło sztuki, efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania... Dziękuję p. Hani i Agacie za spełnienie marzeń.:D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jaka oryginalna sukienka! W charakterze podobna do sukienki miss Polonia przygotowanej na dalsze konkursy!

Piękna!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Piękna i oryginalna!! Naprawdę dzieło sztuki!! Gratuluję Młoda Mężatko :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Faktycznie orginalna, ale ma swój urok!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suknia jest niebiańsko piękna :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja też miałam skojarzenie z tą sukienką przygotowaną dla miss polonii. Te hafty są zjawiskowe i już dawno nie widziałam tak interesującej sukienki ślubnej:)
________________________________________________________
Wysz(ż)ywam się:)na http://cantara.pl
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pati wyglądałaś prześlicznie!!!Sukienka jest tu tylko dodatkiem do Twojej urody!!!Niebieskie dodatki są jak najbardziej dla Ciebie w tych bordo nie wyglądałabyś tak odjazdowo jak w niebieskich!!!Pozdrawiam i mam nadzieję "DO ZOBACZENIA"!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wow:oklasky:pewnie większością gościom opadała szczęka ze zdumienia, bo u mnie pewnie by tak było. Jest śliczna te hafty w innym kolorze dodały unikalności!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
biało niebieska:oklasky:- piękna

25 stron: « < 17 18 19 20 21 22 23 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.