Wersja do druku

25 stron: « < 19 20 21 22 23 24 25

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mi się podoba ostatnia suknia. Choć ja osobiście kupiłam długą - teraz zastanawiam się nad welonem, bo te z tiulu mi sie kompletnie nie podobaja :(










______________
http://www.galacticwars.pl/
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja mam taką sukienkę ślubną na sprzedaż ale nie wiem za ile ją wycenić, może pomożecie?:)
Sukienka jest z USA na kobitkę szczupłą i mając 170cm wzrostu, moja siostra dała mi ją bym spróbowała sprzedać w Polsce bo w USA kobiety mają wymiary powyżej 40;).
Do tej sukienki dołącza welon gratis. na moje oko dałabym 1000zł, a wy co powiecie?
a może komuś się spodoba tutaj na forum:)?!
A oto ona:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
suknia slubna slubna Sukienka
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mnie się wydaje, że za tysiąc jej nie sprzedaż... Może za 500 zł, ale nie wiem,c zy Ci się to opłaca? Używane suknie cięzko idą, czasem przeglądam allegro i kupców jest mało. Chyba lepiej wstawić do komisu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dominiko napisał:
Jakoś tak głupio iść w używanej sukni na ślub. Chyba że się nie ma pieniędzy ...
A dlaczego głupio? Czasem nie rozumiem niektórych stwierdzeń:szok::bezradny:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
ta cena jest do negocjacji:), nawet do 500zl jestem gotowa zejść, ale uważam , że warta jest tej 1 ceny, sam materiał układa się bardzo ładnie do sylwetki( a znam się na tym), a że raz ubrana, no cóż, nie każdego stać na nową.
ja miałam z wypożyczalni i płaciłam 3500zł, także bardzooooo :):)dużo ale był wyjątek bo ja byłam 1 osobą , która ją założyła.
także temat ceny czy używania to chyba każdy z nas będzie mieć odrębne zdanie ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
i dokładnie, jak pisze moja przedmówczyni: kto to wie, że ktoś przed tobą miał ją ubraną?! no i co w tym głupiego, dla mnie nie ma to akurat znaczenia, najważniejsze, że dla mnie jest najpiękniejsza i już:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dominiko a co w tym głupiego?
głupio to jest suknię brać na kredyt i później przez 2 lata spłacać!

--- Ostatnio edytowane 2013-02-23 17:06:43 przez changela ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dominiko a co w tym głupiego?
głupi to jest suknię brać na kredyt i później przez 2 lata spłacać!
Dokładnie tak jest jak mówisz. Dominika napisała 3 posty w tym dwa niezbyt przyjemne, nie myślę żeby jej zależało na tym forum.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Może w gimnazjum na lekcjach informatyki doszli do tematu rejestrowania się na forach i pisania postów ;-)

Popatrzcie na wyszukany podpis w stopce ;-)

Wkrótce pewnie założy swój wątek, bo taki będzie temat następnego zadania domowego ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja myslę ,że ta suknia jest warta 1000zł.Bardzo ładnie leży.

25 stron: « < 19 20 21 22 23 24 25

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.