Wersja do druku

16 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie ma za co przepraszac :) duuuuzy 16/18 znaczy sie 44/46
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Replay bardzo ładnie szyjesz!Podziwiam!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuje Trinny :) ale daleko mi jeszcze do Ciebie - Ty to dopiero robisz cuda :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jak tobie się udało coś tak pięknego uszyć o tej czarnej teraz pisze, ja szyje dużo rzeczy ale czegoś takiego to nie jestem wstanie uszyć, powaliła mnie na kolana cudowności.:okok::szok::szok::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak zaczynalam bawic sie w szycie w tego typu stylach i patrzylam na fotki w necie to tez tak mowilam jak Ty :), ze w zyciu tego nie zrobie ale w koncu postanowilam sie przelamac poszukalam w necie o draperiach, troche podpytalam no i jakos zaczelam ale w zasadzie dalej sie ucze :)

Wlasnie mam na maszynie kolejna kiecke no i zobaczymy co to wyjdzie :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uf skonczylam dzis spodnice, nad ktora spedzilam 3 dni szyjac ja w wolnych chwilach.. Spodnica miala nawiazywac do spodnic z epoki wiktorianskiej i lat 1880, czyli sylwetki S. Nie wiem czy osiagnelam cel bo sama nie jestem w stanie oceniac swoich wypocin :P i znow czym na nia dluzej patrze tym mniej mi sie podoba :/ Czy wy tez tak macie?

Spodnica jest na turniurze, ktora uszylam wykorzystujac fiszbiny. Spodnice mozna nosic rowniez bez turniury, drapowana czesc w kolorze sliwkowym rowniez jest uszyta odzielnie (tu pytanie jak sie nazywa w krawiectwie taki ogon? :)), wiec mozna ten element wykorzystac do innej kreacji lub nosic sama czarna spodnice, ktora sklada sie z dwoch warstw.


________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Ogon w toku :) Turniura w toku :) Bez turniury Tyl w calej okazalosci Z turniura
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Powiem,że REWELACYJNIE szyjesz!!!To wszystko to bardzo dużo ciężkiej pracy co zrobiłaś(nie pomijając,że pewnie długiej modlitwy na kolanach przed manekinem bynajmiej ja tak upinam doły....brrr kolana czerwone)Pytasz o ogon nie wiem czy pytasz o TREN po prostu?Co robisz z tymi pracami?Mogłabyś je gdzieś sprzedawać np do teatru???Myślałaś o tym?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suknia cudna, szkoda że tak mało okazji żeby wdziac takie cudo. :oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuje dziewczyny za dobre slowo :)
Trinny w odniesieniu do mojej spodnicy pytam o to drapowane "cos" w kolorze sliwki, to tez tren?
Poki co caly czas sie ucze a to co uda mi sie uszyc wystawiam najczesciej na aukcje. O teatrze nie myslalam ale faktycznie moze to dobry pomysl na przyszlosc? :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne wszystkie uszyte przez ciebie spódnice:)

16 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.