Wersja do druku

14 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
prezentuję to co ostatnio wyszło spod mojej maszyny.
(tak na marginesie trochę mnie irytuje to że zdjęcia wgrywają się w odwrotnej kolejności a jak próbuję jakieś podmienić to już zupełnie masakra bo wgrywa się inne).
Najpierw chciałam pokazać sukienkę i to nie z tyłu tylko z przodu. Muszę to zapamiętać aby wgrywać zdjęcia od końca.
przepraszam, że tak narzekam może mam zły humor.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super sukienka! nawet materiał mi się podoba!! i oczywiście ta wiieeeelkaaa torba! :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Agatko Ty się tak nie martw zdjęciami nie wiem jak inni ale ja poprostu obejrzałam je w takiej kolejności jak Ty chciałaś je nam pokazać i tak sukienka przeurocza piękny materiał(dasz namiary:-S?)A torba też bardzo mi się podoba i jest w moich kolorach!!!Co poprawił się humorek?:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jaka super sukienka, taka intrygująca!To chyba przez tę wystajaca koronkę.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
tak, dzięki.
Nie wiem jakie chcesz namiary bo ta sukienka jest uszyta na wzór ze zdjęcia klientki. A ja aby ją uszyć wykorzystałam model z Burdy ale bardzo skorygowany przeze mnie. Sukienka z wykroju nie miała żabotu i nie była tak bardzo przymarszczona oraz nie miała tych dodatków z koronki i miała rękawy. Szukałam wykroju który ma w pasie gumkę.
nie mam przy sobie Burdy bo szyję w weekendy na działce więc nie mogę podać nr modelu burdy.


--- Ostatnio edytowane 2011-05-16 22:12:13 przez Agata S. ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetna sukienka !! A torebka też rewelacja
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetna ta sukienka!

I - dziwna rzecz - znacznie bardziej interesująco wygląda "ubrana" w dodatki /sweterek i torebkę/... Co wcale jej nic nie umniejsza. Po prostu - świetnie wygląda i sama, i z dodatkami.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Agatko zdjęcie możesz usunąć chodziło mi o materiałek tam na nim są moje kolorki!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ok, już nie ma zdjęcia. A materiał to imitacja jedwabiu. kupiłam go na allegro. mam swoją ulubioną firmę która sprzedaje resztki materiałów po bardzo okazyjnej cenie. tzn. są to licytacje ale często nikt nie licytuje. to firma andopl ze świętokrzyskiego, tylko wydaje mi się ostatnio nazwę zmieniła bo dawno nie kupowałam. pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Torebka mi się podoba ale sukienka jest niesamowita świetny materiał:)

14 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.