Wersja do druku

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Tydea, pracownia CUDO !!!!! Wszędzie porządek, pod względem BHP też wzorowo. Naprawdę zazdroszczę, ale tak pozytywnie. W takiej pracowni klientki czują się dobrze, jest odpowiednia atmosfera i zawsze będą wracać z nowymi zamówieniami, a oto chodzi w naszej branży.
Szczerze gratuluję !!!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Myślałam sobie, co tam u ciebie, Tydeo - i proszę!

Taka zajęta jesteś - brawo! O to chodzi! Niech przynoszą, niech im się pruje - żebyś miała co robić i na czym zarobić!

Pozdrowienia!

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No proszę jak ładnie czysto, wszystko poukładane na swoim miejscu zostaje mi tylko pogratulować i pozazdrościć:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje Wojtku,Mój máz (juz nie mogę powiedzieć początkowy krawiec, tylko średnio zaawansowany)wszystko mi odremontowal,stól nawet sam zrobił.Zawsze w soboty chodzi ze mna i skraca spodnie,sukienki, firany.:).
Klienci wracają fakt- ale moze tez pogadać ,bo lubię sobie przybajerzyc z klientami o wszystkim.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje Wam wszystkim za dobre slowa.
Czeremcho oj tak roboty po pachy (od 9 rano do 9 wieczór)ale to jest tak zawsze jak sie cos swojego otwiera. Trzeba ciezko pracować i tyle.
No i racja niech im się pruje wszystko ,tylko nie zamki-tego nie lubię robic:D
No jakiś tam porządek musi byc-ale w czasie pracy mam bałagan :)I mysle ze nawet dobrze nie tak sterylnie ,ludzie widza ze robota wre:)

--- Ostatnio edytowane 2011-03-25 23:19:15 przez tydea ---
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Tydeo, masz cudownego męża i współpracownika. Gratulacje i pozdrowienia dla szanownego Małzonka !!!
A atmosfera w pracowni to rzecz nieoceniona. W takim przypadku klientki będą wracać i biznes się kręci.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no proszę widzę że konkurencja dla "zip yardu" mocna. to się chwali. polska jakość ponad wszystko.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku dziękuje w imieniu mojego Pana,oj tak niesamowity zdolny człowiek z niego.Gotuje przepysznie,wszystkie remonty zrobi aaaa teraz szyje :).Tylko jemu ufam spodnie- podpięte szpileczką mu daje a on resztę robi .Sukienki mówię mu ze np do skrócenia 13 cm i zapas na zakład i tyle i robota zrobiona :)
Lubie z nim pracować,i w tak ciężkich czasach zawsze super się nauczył jakiegoś nowego fachu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
vanessa- staram się:)Oj chyba rodaczkę z Galway mam na forum.:)

--- Ostatnio edytowane 2011-03-25 23:38:39 przez tydea ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
moja droga ja na szczęście działam na innym terenie ( więc klienteli ci podbierać nie będę:p:p) ja tak bardziej w centrum i głównie w branży ślubnej.

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.