Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
moja droga bajką wszystko na miejscu i pod ręką ale masz cudowną pracownie jaka duma mnie rozpiera ze mam możliwość was poznawać :)
Avatar użytkownika
Administrator
A tak mój czyściutki zakład wygląda w ciągu dnia :D:D:D

I CO W:D:D:DY TERAZ NA TO??:p

Heheh pokój w którym szyję wygląda tak cały czas :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widok pracowni bardzo przyjemny dla oka.Artystyczny nieład.:D:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Och Tydea! jak ja ci zazdroszcze tej ogromnej powierzchni. Ja na 8 metrach mam 3 maszyny , deske do prasowania no i całą resztę. Nawet sobie nie potraficie wyobrazić jak to wygląda:angel:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To widzę ze wszyscy lubimy pracować w lekkim tornado :D
Magda nie zazdrosc mi tej powierzchni .To jest tylko 16 metrów kw ,a wolałabym miec o polowe mniejszy lokal i mniej placic:(
Niestety niemozliwoscia bylo znalezc taka mala pokamerkę w dobrej lokalizacji.:(
A moze byście tez się pochwalili swoimi pracowniami ,super by bylo popatrzeć jak inni pracują:)

A teraz moich pare lumpów-bluzka z satyny elastycznej

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taka tam tunika uszyta rok temu.Trochę nieuprasowana :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ciekawa ta tuniczka, ale bluzeczka ogromnie mi się podoba ,fajny materiał, sam by chciał coś takiego na koszulkę, a co !!
A propos pracowni, chciałem kiedyś obfotografować naszą pracownię, ale moja szefowa jest nieraz jakaś dziwna, ofuknęła mnie wówczas, że konkurencja nie śpi.... Co ma piernik do wiatraka ?????
Muszę uzupełnić moją wypowiedz.
Tydea pisze," że każde łapki zdolne do prucia sie nadają", to rzeczywiście, moje kochane koleżanki, oswajajcie swoich mężów z igłą i nitką i może więcej przedstawicieli płci brzydkiej oswoi się z szyciem i będzie z nich pożytek.

--- Ostatnio edytowane 2011-03-31 23:31:59 przez Wojtek ---

--- Ostatnio edytowane 2011-04-01 00:46:03 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jaka śliczna tuniczka!!! :D i jak fajnie hafciki wokół dekoltu :)
Bardzo lubię takie rzeczy i taki kolor, i taki wzorek na tkanince :)
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku dziwną masz szefową...
Tuniczka bardzo mi się podoba :) Taka etno trochę :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawa ta tuniczka, ale bluzeczka ogromnie mi się podoba ,fajny materiał, sam by chciał coś takiego na koszulkę, a co !!
A propos pracowni, chciałem kiedyś obfotografować naszą pracownię, ale moja szefowa jest nieraz jakaś dziwna, ofuknęła mnie wówczas, że konkurencja nie śpi.... Co ma piernik do wiatraka ?????
Może jak konkurencja idealnie odwzoruje wygląd pracowni i jeszcze ustawi zdjęcia krawców, których podpatruje to im wzrośnie automatycznie poziom szycia? Nie wiem jakie tajemnice można podebrać w pracowniach krawieckich - do tej pory widywałam jedynie takie otwarte, gdzie mogłam wejść, rozmawiać z krawcową, kiedy np. prasowała właśnie zdjęte ze mnie ubranie, a jej koleżanka szyła coś dla innej klientki. Gorzej, jeżeli znaleziono by sposób na podkradanie sumienności, zdolności i wyobraźni - bo to od tych czynników zależy klasa krawca ;) A może szefowa wierzy, że zdjęcia zabierają część duszy..?

Tydeo - tunika jest fantastyczna, bardzo mi się podoba to, co pokazałaś :)

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.