Wersja do druku

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja też lubię letnie rzeczy w białym kolorze. Ta sukienka jest urocza.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuje :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka uszyta rok temu.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Sukienka uszyta rok temu.
Uszyta rok temu a jest na czasie - przecież teraz wszelkie dzianinowo-sweterkowe sukienki to krzyk mody :D Słowem Tydeo - wyprzedasz czas :D Bardzo ładna sukieneczka :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Bardzo ładna ta czerwona sukieneczka z dzianiny. Zauważcie, że teraz niewiele sukienek prezentuje się z długim rękawem. A ta sukienka ma długi rękaw i wygląda świetnie !!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje ,opinie od samych mistrzów to juz cos :)
Zamarzyła mi się sukienka z rękawkiem ,taka codzienna do sweterka.
Człowiek cos takiego narzuci i ubrany.
A tak z innego tematu,zaczelam nosic spódniczki tak za radá Wojtka (cale zycie w spodniach).
I wiecie co super się czuje ,kobieco ,zwiewnie.:)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Wielkie brawa Tydeo, witaj w "spódniczkowo-sukienkowym" klubie !!! Ja będę zawsze niezmordowanie propagował spódniczki i sukienki wśród moich klientek i znajomych. Nawet sam doceniłem walory spódniczki, szczególnie w te upały, co nawiedziły nas tego lata, bo nieraz w domu zakładam kilt, czyli szkocką spódniczkę , którą onegdaj dostałem od mojej szanownej małżonki w prezencie. Spódniczka to świetny "wynalazek" !!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pomysłowa zona :).Tak masz racje czuje się w klubie jak najbardziej.Jutro koncze spódniczkę która przerabiam z rozm 16 na 10.Ciekawe co mi z tego wyjdzie:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Drogie koleżanki chciałam się pochwalić moim zakładem,nie mam za bardzo czasu brac czynny udział na forum ,ale codziennie wieczorem przeglądam wasze watki.
To juz 5-ty miesiąc od otwarcia.:)Zdjęcia robiłam na początku ,teraz doszło mi trochę sprzętu :)Przede Wszystkim podszywarka i manekin .

--- Ostatnio edytowane 2011-03-25 22:29:55 przez tydea ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dalszy ciąg

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.