Wersja do druku

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
w centrum kraju miałam na myśli. zawsze zapominam czegoś dopisać:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdradz więcej szczegółów :D To musimy byc po sasiedzku bo ja tez w centrum:).
O moich klientów się nie boje:)mam ich az za duzo:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
w centrum kraju mniej więcej koło limericku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vanessa a moze Ty z Zip yardu ?:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
o nie broń boże. działam jako niezależny cudotwórca( tak mawia moja szefowa) z kiecki rozm. 36 robie 46 i odwrotnie. i tak sie kręci, i wszystko po to zeby się irlandom gęby cieszyły.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pracownia piękna, pozazdrościć, męża pomocnika też, mój szyć nie potrafi, ale jeśli robię poprawki i są jakieś elementy do prucia to zawsze mogę na niego liczyć, ja mam teraz wszystko w ciasnocie jedno na drugim, będę remontować pomieszczenie, w którym będzie miejsce pracy i spotkań z klientami, jak będzie gotowe też się pochwalę :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wspaniały zakład i szczerze zazdroszczę porządku! I maszyny super. Ahhh pięknie Tydeo!! Gratuluję i życzę Ci dalszych sukcesów na polu zawodowym :) Niech Ci się wiedzie jak najlepiej!
Męża można pozazdrościć! Taki chłop to skarb :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tydeo przyjmij serdeczne GRATULACJE!!!!Pracownia jest bardzo dobrze urządzona i taka czyściutka!!!W takich warunkach dobrze się pracuje.Życzę Ci dobrych bogatych i optymistycznych klientów(żadnej marudy)!!!!A małżeństwo z Was jest na wysokim poziomie.Dogada się i w domu, i przy wspólnej pracy....Świetnie!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje Wam Wszystkim serdecznie.:)
Trinny ci bogaci to największe sknery:D
A co do mezów to małymi kroczkami można ich wdrazac:)każde lapki zdolne do prucia się przydają.
A poza tym to taki wspólny cel umacnia związek,no chyba ze jajko zaczyna byc mądrzejsze od kury -to juz niewesoło:)
Z tym porządkiem to nie do końca jak na zdjęciach:)Jest rano i na koniec pracy, a wciągu dnia -poligon.
Jakoś w bałaganie wszystko mogę znalezc.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tak mój czyściutki zakład wygląda w ciągu dnia :D:D:D

I CO W:D:D:DY TERAZ NA TO??:p

--- Ostatnio edytowane 2011-03-30 00:39:13 przez tydea ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.