Wersja do druku

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Podziwiam!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo dziękuję za tak przemiłe komentarze :) "Połechtałyście" moje ego :jezyk_oko: :jezyk_oko:
A tak serio, to mam nadzieje, że ta moja praca znajdzie w przyszłości nabywców, bo tu gdzie teraz mieszkam, to z pracą cienko, a że uwielbiam szyć torebki, to a nóż widelec...:D

Jeśli ktoś chciałby sobie je "pomacać" (ja zawsze lubię :P) to będę się wystawiać jako Manufaktura MMS na targach mody we Wrocławiu 10 listopada. Impreza nazywa się Wrocław Fashion Meeting www.wroclawfashionmeeting.pl/

pozdrawiam ciepło i jeszcze raz dziękuję :) Jak coś znowu spłodze nowego (trochę to zajmuje, bo pedałuję na nożnym stuletnim singerku), to wrzucę, jeśli macie chęć :zawstydzony:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Super, ja też uszyłam dla siebie torebkę ze skóry, kupiłam z lumpeksu czarne ze skóry spodnie za 3 zł, i wyszła fajna torba, tylko moja maszyna na niciach do skóry miała trochę brzydki scieg, ale co tam jest maja i to za ile!! za 3zł +zamek
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Super, ja też uszyłam dla siebie torebkę ze skóry, kupiłam z lumpeksu czarne ze skóry spodnie za 3 zł, i wyszła fajna torba, tylko moja maszyna na niciach do skóry miała trochę brzydki scieg, ale co tam jest maja i to za ile!! za 3zł +zamek
Chyba najlepiej jest sobie radzić samemu :) Chociaż mnie bardzo cieszy fakt, że coraz mnie ludzi umie szyć - będą nas szyjących potrzebować :cwaniak::cwaniak:
Może wrzucisz fotkę torebki?
A tutaj mój singerek emeryt
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Candy candy :)
Drodzy czytacze i oglądacze (chyba bardziej jednak oglądacze), chciałam z przyjemnością poinformować, że 10.11.2012 we Wrocławiu na Wrocław Fashion Meeting swoje stoisko (a właściwie mini stoiseseczko) będzie miała Manufaktura MMS i torby. Czyli pasja przeradza się w coś więcej :)) W związku z tym małe CANDY :) Cukierkiem jest torebka ta zdjęciu, a jak go zdobyć? Udostępnić ten wpis na Facebooku
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=272476742854800&set=a.211684938933981.31242.211682928934182&type=1&theater
i jeśli chcecie napiszcie w komentarzu (tez na FB) jakie są wasze zainteresowania i pasje :) Zapraszam co i jak będzie wiadomo 30.10 - czyli mamy dwa tygodnie :) Serdecznie zapraszam :)

--- Ostatnio edytowane 2012-10-16 17:37:09 przez mms ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Manufaktura MMS i targi
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nowy model, czyli znowu torby łączone, tym razem 2w1. Torbę dużą pomniejsza się za pomocą zatrzasków :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
fajny pomysł z tymi zatrzaskami
kiedyś widziałam torbę składaną do wielkości portfela:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
fajny pomysł z tymi zatrzaskami
kiedyś widziałam torbę składaną do wielkości portfela:)
O ciekawe :) Była bardzo miękka? Lubie takie torby, które mają jakiś "myk" :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
fajny pomysł z tymi zatrzaskami
kiedyś widziałam torbę składaną do wielkości portfela:)
O ciekawe :) Była bardzo miękka? Lubie takie torby, które mają jakiś "myk" :D
Kiedyś miałam taką torbę na zakupy. Dno torby było z dermy naokoło obszyte suwakiem. Ucha też z dermy , natomiast torba z cienkiej tkaniny wszyta tak że po zwinięciu dno składało się na pół i zasuwało zamek:) Nie wiem czy zrozumiale to opisałam:stres:


--- Ostatnio edytowane 2012-10-18 16:48:20 przez mamamarta55 ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne prace,estetyczne szycie!

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.