Wersja do druku

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Oo mam taką torbę na zakupy :) Tzn. ten sam fason ale twoja jest piękniejsza, dopracowana, świetnie połączyaś kolory i dodatki - hhh normalnie cudo. Można wiedzieć ile takie cacko kosztuje??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oo mam taką torbę na zakupy :) Tzn. ten sam fason ale twoja jest piękniejsza, dopracowana, świetnie połączyaś kolory i dodatki - hhh normalnie cudo. Można wiedzieć ile takie cacko kosztuje??
Cieszę się, że Ci się podoba :)
A jak chodzi o cenę, to mam zagwostkę. Może jakiś wątek o wycenie znajdę?
Generalnie do tej pory albo sie uczyłam szyć, albo rozprowadzałam torby wśród znajomych (wiadomo, że na wpół darmo). Od listopada, że tak szumnie powiem, będę firmą, bo skończyłam szkołę. Czekają mnie więc podatki, ZUSy-srusy i nie wiem jak się cenić w tej sytuacji (??) Muszę poszukać innych podobnych rzeczy i zobaczyć ile ludzie chcą pieniędzy. Myślę, że koło 100zł to nie cena z kosmosu. Co sądzisz?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
fajny pomysł z tymi zatrzaskami
kiedyś widziałam torbę składaną do wielkości portfela:)
O ciekawe :) Była bardzo miękka? Lubie takie torby, które mają jakiś "myk" :D
Kiedyś miałam taką torbę na zakupy. Dno torby było z dermy naokoło obszyte suwakiem. Ucha też z dermy , natomiast torba z cienkiej tkaniny wszyta tak że po zwinięciu dno składało się na pół i zasuwało zamek:) Nie wiem czy zrozumiale to opisałam:stres:


--- Ostatnio edytowane 2012-10-18 16:48:20 przez mamamarta55 ---
Brzmi dla mnie szalenie :P
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Policz sobie ile wydajesz na tkaniny i generalnie ile schodzi Ci czasu na szycie. Możesz sobie wyznaczyć cenę za godzinę i pomnożyć. Do tego musisz doliczyć wszelkie opłaty itd. Nie wiem czy w 100 zł się wyrobisz hmm...
Wątek o wycenach był, wrzuć temat do "szukajki".
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzięki, na pewno przejrzę przed "startem". Zresztą wiadomo - reklama dźwignia handlu. Wychodzę z założenia, że lepiej na początku zarabiać mniej lub wychodzić na zero, ale żeby jak najwięcej ludzi chodziło w twoich rzeczach. Potem mam nadzieję już jakoś pójdzie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fioletowa duża torba jest bardzo ładna, ale nie wydałabym na nią 100 zł. Raczej 50-70 zł.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Fioletowa duża torba jest bardzo ładna, ale nie wydałabym na nią 100 zł. Raczej 50-70 zł.
Wszystko zależy od ceny materiałów. Myślę, że 50zł jest ceną baaardzo zaniżoną. Wiem, że takie ceny obowiązują w sieciówkach, ale dla nich robią małe chińskie rączki za miskę ryżu....:bezradny: No chyba, ze ktoś będzie robił na "czarno"
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fioletowa duża torba jest bardzo ładna, ale nie wydałabym na nią 100 zł. Raczej 50-70 zł.
Musisz wziąć pod uwagę, że to nie jest torba z sieciówki czy SNC. Tam to produkują hurtowo i w związku z tym mają duuuuuużo tańsze koszty. Tutaj każda torba jest osobnym indywidualnym dziełem. Napewno znajdą się klientki, które lubią mieć torbę jakiej nie spotkają u co drugiej osoby:D:D
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Na szczęście powoli ludzie odchodzą od zakupów chińszczyzny. Wolą zapłacić więcej, ale za to mieć towar dobrej jakości i na lata, a nie na sezon (jak dobrze pójdzie). Szkopuł w tym, że żeby firma hulała trzeba sporo sprzedawać... ale co tam :) , nie długo zaproszą Cię do Dzień Dobry TVN i będziesz importować nawet za granicę :D

Piękne torebki :)

aaaa i jeszcze chciałabym dodać, że takie torebki, stworzone ręką rzemieślnika w zaciszu jego zakładu z latami zwiększają swoją wartość, niczym dzieła sztuki :) Więc kupujcie kupujcie to dobra inwestycja :D

Pozdrawiam i niechaj firma hula :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Natomiast bez bólu wydałabym 100 zł na taką torębkę http://www.flickr.com/photos/jenniferladd/7390194074/in/photostream/, ponieważ ma oryginalny dizajn i jestem prawie pewna, że nikt w moim mieście nie będzie miał podobnej. Jej unikalność, niepowtarzalność stanowi dla mnie, jako klientki, dodatkową wartość.

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.