Wersja do druku

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Powoli, bardzo powoli do pewnej grupy ludzi dociera że to co hand made musi kosztować więcej bo jest tworzone indywidualnie a nie taśmowo. Jestem w stanie zapłacić 100 zł za te fioletową torbę, bardzo mi się podoba ten fason i dodatki.

I o tym co piszesz, żeby na początku zarabiać mniej (ale nie wychodź na zero!) to zawsze przypomina mi się Kasia Zapała, młoda projektanta która zaczynała os sprzedaży swoich spódnic na allegro a teraz ma własną firmę, ciekawe projekty (mój styl więc mi pasuje) i ceny nie najmniejsze a zainteresowanie jest. Można na pakamerze pooglądać :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Na szczęście powoli ludzie odchodzą od zakupów chińszczyzny. Wolą zapłacić więcej, ale za to mieć towar dobrej jakości i na lata, a nie na sezon (jak dobrze pójdzie). Szkopuł w tym, że żeby firma hulała trzeba sporo sprzedawać... ale co tam :) , nie długo zaproszą Cię do Dzień Dobry TVN i będziesz importować nawet za granicę :D

Piękne torebki :)

aaaa i jeszcze chciałabym dodać, że takie torebki, stworzone ręką rzemieślnika w zaciszu jego zakładu z latami zwiększają swoją wartość, niczym dzieła sztuki :) Więc kupujcie kupujcie to dobra inwestycja :D

Pozdrawiam i niechaj firma hula :)
O matko! Z jakiej "okazyji" mieli by mnie zaprosić z mojej wioski oddalonej od Warszawy o 450km? Jestem niemedialna hahaha :)
A co do firmy, masz rację, że trzeba sprzedawać żeby wszystko się kręciło. Moja kochana wykładowczyni z uczelni (projektowanie obuwia i toreb właśnie) podsunęła mi ten pomysł na robienie torebek i otwarcie firmy. ostrzegała jednak: "Przez pierwszy rok to jak będziesz wychodzić an zero, będzie super. Uzbrój się w cierpliwość, a wszystko będzie dobrze." Także zbroję się i szyję w mojej mini pracowni :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Powoli, bardzo powoli do pewnej grupy ludzi dociera że to co hand made musi kosztować więcej bo jest tworzone indywidualnie a nie taśmowo. Jestem w stanie zapłacić 100 zł za te fioletową torbę, bardzo mi się podoba ten fason i dodatki.

I o tym co piszesz, żeby na początku zarabiać mniej (ale nie wychodź na zero!) to zawsze przypomina mi się Kasia Zapała, młoda projektanta która zaczynała os sprzedaży swoich spódnic na allegro a teraz ma własną firmę, ciekawe projekty (mój styl więc mi pasuje) i ceny nie najmniejsze a zainteresowanie jest. Można na pakamerze pooglądać :)
Dziewczyny, dodajecie mi otuchy :)
Dla mnie właśnie zaczęła się dorosłość - dokładnie 16.10 gdy obroniłam dyplom. Jestem przerażona, ale mężowskie wsparcie przywraca mnie do pionu :P Mam nadzieję wszystko jakoś pójdzie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Natomiast bez bólu wydałabym 100 zł na taką torębkę http://www.flickr.com/photos/jenniferladd/7390194074/in/photostream/, ponieważ ma oryginalny dizajn i jestem prawie pewna, że nikt w moim mieście nie będzie miał podobnej. Jej unikalność, niepowtarzalność stanowi dla mnie, jako klientki, dodatkową wartość.
To niestety w ogóle nie leży w mojej estetyce. Na szczęście są różne gusta i po to jest szeroki wybór możliwości. Pozdrawiam :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
hahaha ejno nie zauważyłaś, że każda niemal historia pokazana w DB TVN jest w konwencji "od zera do milionera" (oczywiście w pozytywnym aspekcie tego słowa :) ) Uwielbiam je :)

Aaa i tak sobie pomyślałam :) że kobiety lubią torebki i lubią wydawać na nie pieniądze, ale zdesperowani mężowie, którzy szukają prezentu dla żony, biją je na głowę :) może warto z tego skorzystać :D Ja byłabym zachwycona takim prezentem :D
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
aaa właśnie wyślę swojemu mężczyźnie link do Twojego bloga HA!!! to jest myśl :D hehe
Avatar użytkownika
Administrator
mms po wypłacie zamówię u Ciebie torebkę :D to tak będę świętować nową prace męża ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
jejku...
Selene82: Niestety nie mam telewizora od 6 lat już prawie i nie tęsknie za nim ani ciut :) Jak chcę coś obejrzeć, to myk w internet. Mój mąż się przykleja do TV, gdy tylko jest włączony i dlatego zrezygnowaliśmy, bo za cholere nie dało się go zająć czymś innym :p Brzmi głupio, no ale cóż począć...
Susanna: Przygotowuję się do tych nieszczęsnych tragów we Wrocławiu, więc na pewno w listopadzie będę miała już więcej nowości. A jaka nowa praca męża? :> Gratuluję oczywiście :D

Pozdrawiam Was ciepło i jeszcze raz dzięki za wsparcie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie najbardziej zachwyciły wykonane przez Ciebie kopertówki i chciałabym zapytać w jakiej cenie będą dostępne, obiecuję nie komentować czy to dużo czy mało ;)
Avatar użytkownika
Administrator
MMS jego firma została sprzedana i sprywatyzowana i znalazł zatrudnienia w zupełnie innym miejscu, będzie sobie dalej programował ale w tym języku w którym najbardziej lubi :) No i nawet dojeżdżać nie będzie musiał codziennie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.