Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeżeli stanik jest w dobrej formie, to jak najbardziej. Najlepiej wypruć zapięcie, obciąć z obu stron materiał i wszyć haftki w nowym miejscu. Jeśli zwężasz więcej niż 3 cm w obwodzie, to trzeba też przesunąć ramiączka z tyłu, bo po założeniu będą układały się ukośnie na plecach. Różnica w rozmiarówce wg obwodów to 3-4 cm na rozmiar, więc przy zwężaniu o jeden rozmiar nie zawsze trzeba przesuwać ramiączka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A czy jest sens zwężać stanik w obwodzie? Noszę się z takim zamiarem od jakiegoś czasu, bo też mam problem ze znalezieniem odpowiedniego stanika(nie dość, że mam mały obwód to jeszcze małą miseczkę). Zastanawiam się, czy dobrym pomysłem byłoby przesuwanie haftek, czy może lepiej zrobić to w jakiś inny sposób?
Często jest tak, że jeżeli zwęzisz obwód to miseczki się pomniejszają tzn fiszbiny się naciągną i stanik może inaczej leżeć - więc to trochę loteria. Niektóre firmy mogą uszyć na zamówienie mniejszy rozmiar np Ewa Michalak - tam też nie ma Twojego rozmiaru?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki za rady :)
Zamierzałam zwęzić o jakieś 2-3 cm o które obwód się naciągnął, więc mam nadzieję, że to nie wpłynie specjalnie na miseczki.

Przymierzam się też do zakupu w końcu stanika w odpowiednim rozmiarze, ale moje finanse nie bardzo mi pozwalają wymienić od razu całą bieliznę, a poza tym lubię te, które mam, a pomału przestają się nadawać do noszenia ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć Dziewczyny ;)
Pomożecie mi?
Kupiłam ostatnio taki.. materiałowy stanik, do którego muszę doszyć miseczki. Do tego biustonosza były dołączone miseczki, lecz o wiele za małe. I właśnie.. możecie mi powiedzieć, gdzie takie miseczki zakupić? Obeszłam wszystkie sklepy w moim mieście (Wodzisław Śląski) i znalazłam tylko małe miseczki..
Biustonosz ma być dla mojej babci, gdyż jest od wkładany przez głowe bo te zapinane uwierały. A moja babcia ma dość pokaźny biust..
Może na internecie polecicie jakieś sklepy? Przejrzałam allegro - brak.. wpisałam w google różne hasła i wyskakiwały mi albo gotowe biustonosze lub wkładki ''podnoszące'' biust, a nie o to mi chodzi..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć Dziewczyny ;)
Pomożecie mi?
Kupiłam ostatnio taki.. materiałowy stanik, do którego muszę doszyć miseczki. Do tego biustonosza były dołączone miseczki, lecz o wiele za małe. I właśnie.. możecie mi powiedzieć, gdzie takie miseczki zakupić? Obeszłam wszystkie sklepy w moim mieście (Wodzisław Śląski) i znalazłam tylko małe miseczki..
Biustonosz ma być dla mojej babci, gdyż jest od wkładany przez głowe bo te zapinane uwierały. A moja babcia ma dość pokaźny biust..
Może na internecie polecicie jakieś sklepy? Przejrzałam allegro - brak.. wpisałam w google różne hasła i wyskakiwały mi albo gotowe biustonosze lub wkładki ''podnoszące'' biust, a nie o to mi chodzi..
Może w pasmanterii? Widziałam kiedyś jak Pani przebierała w różnych rozmiarach. Ale to w Zielonej Górze.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałam.
Możesz wkleić zdjęcie tej części której szukasz?
________________________________________________________
Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że zdobycie tego wymaga czasu - czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kupujesz coś takiego, docinasz do odpowiedniego kształtu - i już!

Pierwszy lepszy przykład:

http://www.stoklasa.pl/wkladka-do-stroju-kapielowego-rozmiar-a-i-b-x11155

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A wiecie gdzie mozna dostac takie profile push-upowe do stanikow moze? Ma ktos doswiadczenie w szyciu takich stanikow? Czy do tego musi byc specjalna maszyna czy da sie na stebnowce to zszyc? Szylam ostatnio kilka miekkich staniczkow wyszly ok, nawet mi sie spodobalo, ale jednak wole nieco stabilniejsze.
Avatar użytkownika
Świeżynek
na allegro są do kupienia "wkładki push up" albo na gąbeczce albo takie glutki żelowe.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I je się normalnie obszywa? czy to jakas wiedza mocno tajemna? Czy to trzeba miec jakas specjalna maszyne?

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.