Wersja do druku

131 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Świetny krój tej sukieneczki i wykonanie, ładnie te pliski się układają, nic tylko gratulować profesjonalizmu !!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziś odebrałam zdjęcia z balu karnawałowego Michałka i muszę...po prostu muszę się Wam pochwalić!!!!!:D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no proszę Wódz plemienia Apaczów zwany Kolorowe Pióro albo Szybka Strzała ;)
Pięknie!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Kapitalny , kolorowy Indianin. Trinny, przekaż Misiowi, że ja chętnie też przebrałbym się za takiego Indianina i pobiegałbym po jakimś parku, pobawić się, strzelając z łuku. Ja jak byłem małym chłopcem , to naszym idolem był Wilhelm Tell.
Z drewnianego wieszaka do ubrań i kawałka listwy drewnianej robiło się kuszę, a jako zamek kuszy brało się drewniany spinacz do bielizny (teraz są plastikowe). Fajne to były czasy.....
Avatar użytkownika
Administrator
Indianin jak żywy - i to nie taki podrzędny tylko sam wódz :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie posiadam się z radości,że mogę Wam pokazać ślubną sukienkę szytą przeze mnie w pracowni.Jak widać moda powraca..............SZAŁ na tego typu sukienki jak widać zagościł również w modzie ślubnej.Na manekinie może tak wyglądać,że sukienka jest zbyt długa.Jest przygotowana dla wysokiej dziewczyny,dla niższej zawsze można skrócić.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ahhh jaka piękna!! Brakuje mi ikonek emocji żeby wyrazić zachwyt!!
Trinny błagam podziel się wykrojem na tą sukieneczkę :D za mąż już nie wyjdę ale na lato bym sobie taką uszyła :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Awangarda:D krótka sukienka na ślub! szok! Podoba mie się!:D szkoda ze w mojej rodzinie nikt na razie sie nie hajta;/ tez bym chcial uszyc takie cacko dla swojej siostrzyczki:)slicznie!:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi też się bardzo podoba niby skromna ale coś w niej jest niesamowitego,może dlatego że nie jest długa jak większość sukien ślubnych naprawdę piękna:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję kochani!!!

131 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.