Wersja do druku

131 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo lubię szyć dla dzieci, ale szycie dla takiej panienki było nie lada wyzwaniem,a do tego jeszcze drapowania,które robi się na manekinie,a w tym przypadku takowego nie posiadałam.Czy wyszło sami oceńcie!!!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Śliczne te sukienusie,ta niebieska czy tez turkusowa bardzo mi się podoba :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Właśnie,na zdjęciu kolor jest turkusowy ale szyfon jest szafirowy,zdjęcie niestety nie oddaje tego koloru.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Cześć Trinny,
Przeszedłem na Twój wątek. Szyjesz pięknie, widać krawiecki profesjonalizm. Wiesz, jak się pracuje długie lata w tej branży , to dość łatwo rozpoznaje się szycie amatorskie i zawodowe.
Ta szafirowa sukieneczka jest śliczna, ja lubię szyć takie sukienki. I masz całkowitą rację, że kiecka szyta z pełnego koła bedzie mnie unosić się przy tańcu, niż spódnica skrojona np. z półklosza.
Wracając do Twojego synka, kapitalny "facet". Zdradz tylko jak ma na imię. Na razie asystowanie Mamie przy szyciu to oczywiście zabawa, ale póżniej kto wie, czy nie zainteresuje się szyciem ?
Ja nie mam tradycji krawieckich w rodzinie. Po prostu moja matka zdecydowała za mnie, że będę krawcem, jak kończyłem podstawówkę. Początki były trudne, ale teraz nie żałuję decyzji mojej mamy.
Pozdrawiam,


Avatar użytkownika
Administrator
Kochana szyjesz po mistrzowsku! Ta szafirowa sukienka - po prostu mnie zatkało! Nie wiem czy to Ty masz ja ubraną czy ktoś inny ale kolorek idealnie pasuje do karnacji modelki :) Sukienki dla dzieci - cudne! Mają tyle uroku a synek to po prostu wymiata :D świetny z niego facet i szalenie elegancki :D

Chcemy więcej!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak sus to ja mam tę szafirową sukienkę ubraną.Bardzo dobrze się w niej czułam!!!Po weselu wyprałam ją w detergentach a co tam i spójrz co najlepszego zrobiłam!!!A chciałam ją sprzedać na allegro...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
chciałam wymienić tę taśmę specjalnie po nią pojechałam do Torunia(jakieś 65km)i okazało się,że już ich nie ma,bo to szalenie modny kolor był!!!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jeszcze mam płaszczor do pokazania kolor to fiolet biskupi(kupiony na allegro)Kolor bliższy temu właściwemu ma tył płaszcza.Koszt całkowity to jakieś niecałe 100złi jest na podwójnej ocieplinie ha ha!!!Cieplusi!!!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Podoba mi sie ten płaszczyk świetny do tego śliczny kolorek,choruje na płaszcz w takim kolorze ,ale nie mam ostatnio czasu na szycie dla siebie :( niestety
Avatar użytkownika
Administrator
O rety - czuje że to będzie jeden z moich najulubieńszych wątków na forum :D

Mimo, że zamazałaś swoją twarz to stwierdzam, że jesteś przepiękną kobietą o ciekawym typie urody :] Szkoda, że sama (ajajaj) zniszczyłaś sukienkę tz. taśmę... może gdzieś jeszcze kiedyś taką kupisz.

A płaszczyk jest kapitalny! Pamiętam, że miałam kiedyś uszyty z "biskupim" kolorze żakiecik i spodnie :) Bardzo lubiłam ten kolorek. Szyjesz bardzo starannie, perfekcja proszę Pani :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

131 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.