Wersja do druku

131 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
śliczne rzeczy szyjesz , bardzo podoba mi się płaszczyk i dżinsy BRAWO!!!
________________________________________________________
Każde serce ma ciemne zakątki,gdzie są boleści,głupstwa i szczęścia pamiątki.
Adam Mickiewicz
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
dziękuję kochani!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
A oto dżinsiki dla Michałka,właśnie skończyłam jeszcze gorące!!!Jutro się chłopak ucieszy!!!Nic nie wiedział,że to dla niego szyję bo by mnie już nie opuścił,a ja chciałam szybko....materiał ze starych spodni wczoraj pocięłam i zrobiłam mniejsze...Nawet w pasku jest gumka z dziurkami do regulacji za takie dzinsiki płacę w sklepie 60zł,a tu nic mnie nie kosztowały wszystko wykorzystane co już było w mojej wiklinowej skrzyneczce....Cieszę się bardzo.
Świetne te dżinsy. Ja też mam wielką satysfakcję jak uszyję coś dla mojej córki z resztek materiałów. Dzieci tak szybko ze wszystkiego wyrastają, że na ciuszki ze sklepów można wydać majątek.

Bardzo podoba mi się również płaszcz, który uszyłaś.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Uchylę Wam rąbka tajemnicy...oto jak powstaje STRÓJ WODZA-CZARNE PIÓRO...Muszę,Wam powiedzieć,że Wódz nieżle się napracował...
Załączniki
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
chyba coś żle zrobiłam bo zdjęcia nie przeszły

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Zdjęcie z przewieszonym przez szyję metrem mnie rozłożyło na łopatki :D Po co przebierać chłopaka za Indianina - za krawca go przebrać :D
Brawa, wieeelkie brawa. Michaś odwalił kawał dobrej roboty! Z takim zaangażowaniem przypinał tasiemki! Strój wyszedł wspaniale!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziś już mogę pokazać Wam skończony strój...uff....było ciężko i pod presją,ale się udało!!!GOTOWY!!!A synek szczęśliwy!Całe dzisiejsze popołudnie w nim tańczył tak się cieszy.
Sus ja to widzę predyspozycje na AKTORA przebierać się lubi,co chwila inną rolę gra(chwila jest krawcem za chwilę strażakiem a wieczorem budowniczym itp.odpowiedni strój ma już prawie do każdej okazji!!!)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Trinny, mnie też powalił z nóg widok Twojego Michałka z centymetrem, w skupieniu przypinającym tasiemki. Ta jego kapitalna mina , pełna skupienia , cudo !!!!!
Przekaż Michałkowi, że Wujek-Krawiec też się nie rozstaje z centymetrem i zawsze go mam na szyji.
Strój Indianina udał się, w podobnym stroju chodził Winntou w filmie , o ile pamiętam. Ale przydałby się pióropusz, tylko skąd wziąć pióra. Ale może mozna dokupić gotowy pióropusz w sklepie z takimi ubiorami.
Czekamy na dalsze stroje, Michałek jest słodkim dzieciakiem, możesz być dumna z takiego syna .

pozdrawiam,
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jestem dumna jestem...bardzo...Pióropusz być musi szukamy bo Misiek chce z długimi czarnymi włosami niestety nie ma takich dla dzieci.
Avatar użytkownika
Administrator
Dziś już mogę pokazać Wam skończony strój...uff....było ciężko i pod presją,ale się udało!!!GOTOWY!!!A synek szczęśliwy!Całe dzisiejsze popołudnie w nim tańczył tak się cieszy.
Sus ja to widzę predyspozycje na AKTORA przebierać się lubi,co chwila inną rolę gra(chwila jest krawcem za chwilę strażakiem a wieczorem budowniczym itp.odpowiedni strój ma już prawie do każdej okazji!!!)
Bomba!! Jak będzie jeszcze pióropusz to koledzy padną z wrażenia :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

131 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.