Wersja do druku

131 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wczoraj uszyłam spódniczkę-SAMEJ SOBIE!!!!W KOŃCU no nie???Tzn.z tego pięknego materiału miały być spodnie dla Misia,ale wyprałam materiał 2 razy i wstąpił się jakieś 4 cm no i niestety....ale dobry synuś sprezentował go mamusi,ale pod warunkiem, że kupimy drugi dla niego i uszyjemy prawdziwą marynarę ale taką z kapturem(imitacja bluzy wszyty od spodu kaptur i zapięcie-chyba już wolę osobno bluzę szyć i marynarkę:D)A więc Trinny jutro tak się wystroi do pracy szafirowa spódnica koszt 13 zł i bluzka w kwiaty z SZAFIROWYMI listkami.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
TYŁ-eczek!
Załączniki
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wiadomość dla Susanny-udało mi się uratować moją sukienkę, znalazłam bogato wyposażona pasmanterię,w której kupiłam taśmę z cekinami(ostatnie 2m!)Polecam wszystkim Pasmanterię BazarDekoracji.PL

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Trinny cudnie! Widzę ze lubisz turkus i jego pochodne ;)
Spódniczka - mi samej przydałaby się taka :) A sukienka no cóż tu dużo pisać - coś wspaniałego!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Trinny, bardzo fajne Ci wyszło to zestawienie spódniczki i bluzki, ładne ciuszki. No cóż, wydaje mi się , że Twój Misio jest najważniejszy, więc trzeba uszyć marynarę. A sądząc z Twoich postów, to Michałek chyba będzie aktorem, bo on coraz doskonale czuję się w coraz to innej postaci.
pozdrawiam i specjalne uściski dla Misia od "wujka-krawca"
A jeszcze ta szafirowa sukieneczka śliczna, brakuje słów.....

--- Ostatnio edytowane 2011-01-20 22:14:16 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Chcę jeszcze pokazać zaległy strój dla "STAREGO ROKU",który szyłam Misiakowi na Jasełka do przedszkola.Na stroju miał przyczepione nazwy miesięcy,laskę w dłoni i długą siwą brodę.Wierszyk zaczynał się od słów "Idzie wolno stary rok,kijem się podpiera.Długa broda siwa wiar ją rozwiewa............."
Michałek po powrocie do domu już wiedział jak wykorzystać strój do następnej roli-przyniósł swoją Biblię dla dzieci i udzielił nam błogosławieństwa!Ale było radości!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Normalnie mały Braciszek Tuck. ;)
Super Czekamy na Robin Hooda ,albo strój z gry Assassin's Creed
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ja byłam pewna, że był przebrany za mnicha :D Ale to taki odruch zanim przeczytałam tekst :D
W sumie z tego stroju można wyczarować inne - wlaśnie w stylu Robin Hooda :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jeszcze tylko sukienka i uciekam na ferie zimowe.Pa pa!!!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Lubię takie plisy i zakładki... Mmmm...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Lubię takie plisy i zakładki... Mmmm...

Ania
Ja tez :) Bo poszerzają tam gdzie powinny mnie poszerzać :)
Trinny ja też szyłam tę sukienkę -> KLIK i muszę przyznać, że jest to jedna z moich ulubionych sukienek :]
Świetnie Ci wyszła, fajnie widać te zakładki na jednobarwnym materiale bo u mnie one giną ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

131 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.