Wersja do druku

131 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję jesteście kochani!!!Wasze słowa zagrzewają mnie do dalszej walki.Tym bardziej,że w tym tyg nic nie uszyłam ale pani Wiola dała tyle linków do sklepów z tkaninami,ze trzeba będzie coś zamówić i uszyć!!!Dziękuję pani Wiolu dla dzieci są przepiękne tkaniny!!!:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny, cieszę się, że Ci się spodobało. I dziękuję za komplementy w moim wątku :D.
No i może jeszcze po prostu ... Wiola :angel:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie szyjesz Trinny.Już od dawna mam w planie uszyć sobie tą sukienkę z burdy, ale jakoś brak czasu, jednak teraz cieszę się ,że tego nie zrobiłam, bo ta twoja zmodyfikowana bardziej mi się podoba jest po prostu śliczna. Ślubna też przepiękna. Ale ten Wódz Apaczów to poprostu powala na kolana. Oj czego my mamy nie zrobimy dla swoich pociech , żeby tylko zobaczyć uśmiech na tych małych twarzyczkach:angel:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jeszcze gorąca przed paroma chwilami skończona moja sukienka w moich ulubionych barwach.Barwy na zdjęciu oczywiście nie są takie ładne jak w rzeczywistości!Sukienka to model z burdy tylko skróciłam rękawy.rękaw kimono słabo go widać na zdjęciu!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super sukienka ten wzór jest ekstra i te kolory moje ulubione,bardzo mi się podoba:)
Avatar użytkownika
Administrator
Jejku śliczna!! Bardzo fajny krój ale mateirał - bomba!! I te kolorki :) Pięknie Trinny :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ALE BOMBA!!!!!!!!Chyba ci ukradne pomysl.
________________________________________________________
MAM 36 LAT OD 14 MIESZKAM NA SYCYLII.W WOLNYM CZASIE ZAJMUJE SIĘ SZYCIEM CO SPRAWIA MI DUŻO PRZYJEMNOŚCI.


http://dafefa-dag.blogspot.com/ -MÓJ BLOG

Avatar użytkownika
Świeżynek
Przepiekne sukienki:D:D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję kochane moje!!!To dzięki Wam mam dalszą siłę do szycia "po godzinach",no i przede wszystkim MOTYWACJĘ!Gdyby nie Wy pewnie kupiłabym w sklepie,a tak....siadam i szyję po nockach.Susanko też materiałek bardzo mi się podoba kupiła mi go szefowa w Bydgoszczy.Jest to mięciutka i milutka dzianinka taka jak lubimy Sus!!!
DAGA pomysł ściągnęłam z Burdy daję namiary nr10na 2008 model 115.A dziś prawie uszyłam sukienusię rozm 74 z takiej amarantowej dzianinki jak moja sykienka którą wcześniej pokazywałam brakuje mi guziczków i tasiemki jak kupię i przyszyję od razu Wam pokażę ja się nie mogę nacieszyć z niej!!!!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienusia skończona,tak póżno bo innych kilka zleceń dostałam "w międzyczasie"!!!Np spódniczkę do baletu-zrobiłam,nie jest to typowa spódniczka do baletu bo żal mi było 6-cio miesięcznej baletnicy(sztywny tiul)więc zrobiłam TUTU a do kompletu opaskę na główkę.Baletnica wybiera się w tych ciuchach na sesję zdjęciową.Mam jeszcze ochotę zrobić jej TUTU w innych kolorach,ale to dopiero jak ręce przestaną boleć....

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

131 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.