Wersja do druku

131 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Ojej opaska na medal! Zostawisz ją na pamiątkę?? Michałek raczej napewno będzie krawcem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
o tak, opaska zaiste piracka i to jak uszyta! pierwsza klasa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pomocnicy pierwsza klasa,a moich nie mogę do niczego zagonić:p
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Trinny, gratuluję, wychowałaś swoich chłopców cudownie !!! Widok na fotce wielce budujący, jestem pod wrażeniem. Tak powinno być, mężczyzna powinien służyć swojej pani, jak umie. Zamiast tracić bezproduktywnie czas przed telewizorem, czy przy piwie, pomagając przy szyciu jest z chłopa konkretny pożytek. Ja coś wiem na ten temat z własnego doświadczenia,ale popieram taki układ. Najważniejsze jest zadowolenie małżonki.
A Misio jest niesamowity, ta jego teoria o ząbkach, piratach i szkorbucie jest kapitalna, nie wpadłbym na takie coś. Pozdrów go od wujka-krawca i powiedz, że prawdziwym piratom też odrastały zęby, jak wyleczyli szkorbut, jedząc dużo owoców i warzyw.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suknia ślubna zapowiada się ciekawie ,a takich mężczyzn tylko pozazdrościć.:(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny, mogę się tylko domyślać, co obiecałaś temu starszemu pomocnikowi, że Ci tak skrzętnie pomaga....

--- Ostatnio edytowane 2011-04-10 20:56:34 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka ślubna-prawie skończona tzn. do tego momentu uszyłam ,a teraz czekam na coś pięknego co naszyję w samej tali żeby Agniesi jeszcze tą i tak szczupła talię wyszczuplić(64cm!!!!!!!!!!!!!)uszyłam tydz. przed świętami-inaczej świąt bym nie miała!!!:DDzielny rycerz sam ZBYCHU Z BOGDAŃCA(tak o sobie mówi)jej pilnuje!!!!:)A bolereczko sama wymyśliłam może być???

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Cudowna ta suknia slubna, przy której stoi Twój Zbychu z Bogdańca (pozdrowienia dla Misia vel Zbycha !!). A bolereczko super, pięknie uszyte.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piękna sukienka :D naprawde gratulacje :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Super !!! Też mi się bardzo podoba efekt Twojej pracy.
________________________________________________________

131 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.