Wersja do druku

131 stron: « < 125 126 127 128 129 130 131

Avatar użytkownika
Administrator
Ja wiedziałam, że tak kiedyś będzie , że nasza Trinny otworzy swoją pracownię i będzie obszywać małych ludzi :) Szkoda by było, żeby taki talent i precyzja się zmarnowały :) Płaszczyk obłędny! Jak zawsze perfekcyjnie uszyty. Normalnie gdybym była młodsza :P
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dzień dobry Forumki❤❤❤Witam serdecznie Stara Gwardie jak i nowych uczestnikow❤❤❤
Długo mnie nie było....no tak....duùuuuzo pracy😀Kilka moich prac pokaże Wam.Serdecznie zapraszam do polubienia PRACOWNI KRAWIECKIEJ MIRIAM z Grudziadza😀😀😀jestem na instagramie oraz na fb prowadzą fanpage.Pozdrawiam Was i ściskam życzę Szczęśliwego Szyciowego Nowego Roku.Niech będzie obfity w nowe pomysły i realizacje❤

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
C.d.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
C.d.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ja mam polubione i jestem na bieżąco na obu portalach :) Co tu dużo pisać - jak zawsze pięknie i starannie ale ta czerwona sukienka to normalnie kopara opada :D
Szkoda, że tak daleko mieszkasz :( chętnie bym się u Ciebie podszkoliła :) Bo mam braki niestety.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie polubiłam stronkę na fb :) mnie tez dawno tutaj nie było :)ale Twoje prace są jak zwykle wspaniałe:)ja też chętnie szkoliłabym się u Ciebie ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Świetne projekty, jestem pod ogromnym wrażeniem talentu. Choć moja przygoda z szyciem rozpoczęła się stosunkowo niedawno za sprawą mojej przyjaciółki, to jednak aktualnie mogę pochwalić się już tym, że szycie firan i zasłon nie stanowi już dla mnie większej trudności. Nie ukrywam jednak, że w twórczym szyciu bardzo pomagają mi odpowiednie narzędzia i akcesoria. Idealnym przykładem jest chociażby wycinak pod przelotki, za pomocą którego można wycinać małe dziurki o równych kształtach w dowolnych materiałach. Urządzenie to bardzo ułatwia mi szycie.

131 stron: « < 125 126 127 128 129 130 131

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.